Zamknij

Czarna Perła, odcinek 14: streszczenie. Kenan wspólnikiem Demiroglu!

Redakcja
24.05.2018 09:59
Czarna Perła, odcinek 14: streszczenie. Kenan wspólnikiem Demiroglu!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

Czarna Perła, odcinek 14: streszczenie. Okazuje się, że Kenan żyje i zostaje wspólnikiem w firmie rodziny Demiroglu! Z kolei Hazal nadal nie czuje się dobrze w domu Vurala w Stambule. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 14. "Czarnej Perły". 

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 15: streszczenie. Kenan ma nową dziewczynę! «

Czarna Perła, odcinek 14: streszczenie nowego epizodu

Akcja 14. odcinka "Czarnej Perły" dzieje się trzy miesiące później. Hazal nadal mieszka w domu rodziny Demiroglu w Stambule. Irmak proponuje kobiecie wspólne zakupy. Chce, by ta wreszcie wyszła z domu. Hazal jednak odmawia. Z kolei Aziz chce, by Achmet rozpoczął u niego pracę. Wspólnik Demiroglu (Metehan), sprzedaje swoje udziały w firmie. Vural prosi mężczyznę, by ten w jego imieniu zaprosił nowego partnera na kolację do ich posiadłości. Vural bardzo chce poznać swojego nowego wspólnika. 

Gdy przychodzi czas kolacji, Hazal nie chce zejść na dół. Vural każe ubrać się dziewczynie i powitać tajemniczego gościa. Hazal, po namowach męża, schodzi na dół. Po jakimś czasie do domu przychodzi Sinan. Mówi matce, że nie przyszedł tu jako członek rodziny Demiroglu, ale jako nowy dyrektor generalny w firmie. Nikt nie kryje zaskoczenia. Nagle do pokoju wchodzi nowy, tajemniczy wspólnik. Okazuje się, że to Kenan! Canan jest wściekła. Kenan wręcza kobiecie kopie podpisanych dokumentów, świadczących o tym, że są wspólnikami. Zdenerwowana Canan wychodzi z pokoju, a Vural niechętnie zaprasza gościa do stołu. Kenan i Hazal siadają naprzeciwko siebie. Vural pyta mężczyznę, jak to możliwe, że jeszcze niedawno był biednym rybakiem, a teraz ma dostatecznie dużo pieniędzy, by kupić udziały w ich firmie.

Po tych słowach następuje retrospekcja. Akcja cofa się do chwili, gdy ludzie Vurala wrzucili Kenana do morza. Okazuje się, że mężczyzna został uratowany przez Kafesa, a następnie zabrano go do posiadłości Aziza w Stambule. Tam mężczyzna rozpoczął nowy rozdział w życiu. Akcja wraca do chwili obecnej. Hazal i Defne wstają od stołu. W pomieszczeniu zostają tylko Kenan, Vural oraz Sinan, który proponuje, by jutro zwołać zebranie nowego zarządu i omówić sprawy dotyczące przyszłości firmy. Nagle pojawia się Canan, która mówi, że nie ma zamiaru współpracować z prostym rybakiem. Kenan jednak niewiele robi sobie z jej słów i odchodzi. Przy wyjściu dodaje, że jutro rano będzie czekał w sali konferencyjnej. Canan oświadcza, że zrobi wszystko, by zerwać umowę. 

Kenan przy bramie zauważa, że Hazal wygląda na niego przez okno. Tymczasem Canan podaje Vuralowi leki na uspokojenie. Mówi, że rozmawiała z adwokatem, który jak najszybciej przeanalizuje umowę i sprawdzi, co mogą zrobić w tej sytuacji. Zdenerwowany Vural przyciska Sinana do ściany i dusi. Dopiero na widok Hazal uspokaja się. Canan jest pewna, że za Kenanem stoi Aziz.

Czarna Perła: odcinek 14 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", 14. odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 24 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW