Zamknij

Czarna Perła, odcinek 15: streszczenie. Kenan ma nową dziewczynę!

Redakcja
25.05.2018 10:18
Czarna Perła, odcinek 15: streszczenie. Kenan ma nową dziewczynę!
fot. screen z youtube/Siyah İnci

"Czarna Perła", odcinek 15: streszczenie. Melek i Halil przeprowadzają się do Stambułu. Hazal wypytuje służące o Naz. Chce dowiedzieć się, kim jest tajemnicza kobieta, o której każdy mówi. Z kolei Kenan ma nową miłość! Kim jest wybranka mężczyzny? Streszczamy odcinek 15. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 16: streszczenie. Kenan mówi Hazal, że się zakochał! «

Czarna Perła, odcinek 15: streszczenie nowego epizodu

Irmak, siostra Vurala, rysuje czyjś portret. Po chwili zza obrazu wyłania się Kenan! Okazuje się, że para jest już ze sobą od miesiąca. Z kolei zdenerwowana Canan dzwoni do córki. Chce dowiedzieć się, gdzie się podziewa. Dziewczyna ma jednak wyłączony telefon. Vural wzywa do siebie Gencera. Jest wściekły, że ten nie wywiązał się z zadania i nie zabił Kenana. Gencer jest w szoku. Był pewny, że rybak utonął.

Podczas kolacji Irmak wypytuje Kenana o jego wizytę w jej domu. Zastanawia się, dlaczego mężczyzna wcześniej nie powiedział jej rodzinie, że będzie nowym wspólnikiem w ich firmie. Okazuje się, że Irmak nie wie, że Kenan był kiedyś z Hazal. Tymczasem Gencer mówi Vuralowi, że zabije Kenana.

Vural wchodzi do sypialni żony. Kobieta szybko chowa przed nim zdjęcie Kenana, które właśnie oglądała. Mężczyzna pyta Hazal, co widziała w prostym rybaku, człowieku bez honoru. Kenan opowiada Azizowi o kolacji w posiadłości rodziny Demiroglu. Z kolei Halil i Melek postanawiają przeprowadzić się do Stambułu. Halila irytuje, że jego żona nawet w Stambule nie rezygnuje z dotychczasowego zajęcia. 

Sinan pokazuje Kenanowi jego nowe biuro. Tymczasem Hazal wypytuje Defne i Irmak o to, kim jest tajemnicza Naz. W tej chwili pojawia się Canan, która szybko zmienia temat. Okazuje się, że Defne poprosiła jedną ze służących, by specjalnie przy Hazal wspomniała o Naz. Z kolei Vural odwiedza Kenana w jego nowym gabinecie. Sinan zostawia ich samych. Vural kolejny raz grozi mężczyźnie. 

Hazal i Irmak wybierają się razem na miasto. Znowu wypytuje szwagierkę o Naz. Chce dowiedzieć się o tajemniczej kobiecie jak najwięcej. Chwilę później Irmak odbiera telefon. Dzwoni Kenan. Irmak wyznaje Hazal, że jeszcze nigdy nie czuła się taka szczęśliwa. Dodaje, że jej ukochany zaraz przyjdzie, więc Hazal będzie mogła poznać jej chłopaka. Gdy Kenan dociera w umówione miejsce, jest zaskoczony. Nie wiedział, że razem z Irmak będzie też Hazal. Przygląda się kobietom przez szybę w restauracji.

Canan mówi Vuralowi, że Hazal wyszła z Irmak na miasto. Mężczyzna jest wściekły. Obiecuje sobie, że od tej pory, jego żona nie wyjdzie już z domu bez jego pozwolenia. Tymczasem Hazal wychodzi z lokalu, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Nagle dostrzega Kenana. Jest pewna, że mężczyzna ją śledzi. Po krótkiej wymianie zdań Kenan odchodzi i dzwoni do Irmak. Mówi jej, że nie da rady się z nią teraz spotkać. Z kolei Aziz obserwuje Melek, gdy ta sprzedaje małże. Wysyła do niej Kafesa, który przedstawia się jako właściciel restauracji i wykupuje od niej wszystkie produkty. 

Kiedy Hazal i Irmak wracają do domu, Vural bierze siostrę na bok. Nie chce, by ta zabierała jego żonę na miasto. Tymczasem Hazal znowu wypytuje służącą o Naz. Pracownica chce wyznać dziewczynie prawdę. W tej chwili jednak pojawia się Canan i służąca rezygnuje.

Czarna Perła: odcinek 15 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", 15. odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 25 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW