Zamknij

Czarna Perła, odcinek 16: streszczenie. Kenan mówi Hazal, że się zakochał!

Redakcja
28.05.2018 10:07
Czarna Perła, odcinek 16: streszczenie. Kenan mówi Hazal, że się zakochał!
fot. screen z youtube/ Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła", odcinek 16: streszczenie. Ebru zatrudnia się w firmie Vurala. Z kolei Kenan mówi Hazal, że już nie chce z nią być, bo kocha inną kobietę. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 16. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 17: streszczenie. Hazal dowiaduje się, kim jest Naz! «

Czarna Perła, odcinek 16: streszczenie nowego epizodu

Ece rozmawia z Kenanem. Pyta mężczyznę o jego wizytę w posiadłości Demiroglu i o to, czy nadal kocha Hazal. Kenan mówi, że dziewczyna już nic dla niego nie znaczy. Z kolei Halil jest zły na córkę, że ta zwolniła się z pracy w hotelu. Ciotka Nergis, u której zatrzymali się Melek i Halil w Stambule, dziwi się, jak Melek może być żoną takiego człowieka. Tymczasem Canan prosi Vurala, by zainteresował się Sinanem. Nevra mówi Hazal, że Canan zwolniła Sibel. Hazal jest pewna, że powodem zwolnienia było to, że służąca chciała opowiedzieć jej o Naz. 

Zdenerwowana Hazal idzie do Vurala. Każe mu zatrudnić Sibel z powrotem. Nagle pojawia się Canan, która mówi, że Hazal nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie. Vural jednak staje za Hazal i każe matce spełnić prośbę swojej żony. Wkrótce w domu Demiroglu pojawiają się Halil i Ebru. Vural jest zły, że kobieta przyszła do jego posiadłości. Boi się, że opowie siostrze o Kenanie. Ebru jednak niewiele robi sobie z gróźb mężczyzny i idzie do pokoju Hazal. Dowiaduje się od niej, że Kenan jest w Stambule i został wspólnikiem w firmie Demiroglu. Ebru nie ukrywa zdziwienia i postanawia pójść do biura Kenana. Mówi mężczyźnie, że bardzo się o niego martwiła. 

Z kolei Irmak chce zrobić niespodziankę ukochanemu. Prosi Hazal, by ta pomogła ugotować jej jego ulubione danie. Tymczasem Ebru wychodzi z gabinetu Kenana. Po drodze spotyka Vurala, który składa dziewczynie propozycję. Chce, by Ebru została asystentką jego brata. Uważa, że przez to dziewczyna będzie mogła mieć cały czas na oku Kenana, a on Sinana. Wkrótce w firmie pojawia się Hazal, która idzie wprost do gabinetu Kenana. Mówi mu, żeby przestał ją śledzić, bo ma męża, którego kocha. Kenan, ze łzami w oczach, oświadcza Hazal, że kocha kogoś innego i jest szczęśliwy. 

Kafes pojawia się na nadbrzeżu, gdzie Melek handluje małżami. Proponuje jej pracę w restauracji. Kobieta jednak odmawia. Tymczasem zrozpaczona Hazal mówi Ebru, że Kenan ma nową dziewczynę. Ebru pociesza siostrę, lecz sama nie może w to uwierzyć. Ma nadzieję, że mężczyzna skłamał. Kafes mówi Azizowi, że Melek odrzuciła jego ofertę pracy. Hazal pomaga Irmak zrobić ulubioną potrawę dla jej ukochanego. Nie wie, że jest nim Kenan.

Czarna Perła: odcinek 16 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", 16. odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 28 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW