Zamknij

Czarna Perła, odcinek 17: streszczenie. Hazal dowiaduje się, kim jest Naz!

Redakcja
29.05.2018 09:55
Czarna Perła, odcinek 17: streszczenie. Hazal dowiaduje się, kim jest Naz!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła", odcinek 17: streszczenie. Irmak chce przedstawić Kenana rodzinie. Mężczyzna próbuje przekonać ukochaną, że jeszcze na to za wcześnie. Z kolei Hazal przypadkowo znajduje zdjęcie Naz, a Vural wyznaje jej prawdę o swojej byłej żonie. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 17. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 18: streszczenie. Hazal zawiera umowę z Vuralem! «

Czarna Perła, odcinek 17: streszczenie nowego epizodu

Ece odwiedza Kenana. Chce poważnie porozmawiać z ukochanym o swoich uczuciach. Kiedy zaczyna mówić, do drzwi mieszkania dzwoni Irmak. Kenan każe Ece się schować, a następnie otwiera drzwi. Irmak wchodzi do mieszkania i wręcza mężczyźnie przygotowane wcześniej danie. Do Kenana natychmiast wracają wspomnienia o Hazal. Irmak wręcza Kenanowi jeszcze jeden prezent - zegarek. Kobieta uważa, że to już czas, by przedstawić ukochanego swojej rodzinie. Kenan jednak próbuje przekonać Irmak, że jeszcze jest na to za wcześnie.

Tymczasem Canan pyta Hazal, dlaczego udała się dziś do firmy. Dodaje, że nic nie powie Vuralowi, jeśli dziewczyna tego nie powtórzy. Zdenerwowana Hazal wraca do swojej sypialni. Jej uwagę przykuwa zdjęcie w ramce, które leży na łóżku. Jest na nim Vural z jakąś kobietą, która do złudzenia ją przypomina. Chwilę później do pokoju wchodzi Vural. Z kolei Irmak mówi Kenanowi, że bardzo źle się czuje. Zaczyna ciężko oddychać i mdleje. Kenan szybko woła na pomoc Ece.

W tym samym czasie Vural opowiada Hazal o Naz. Mówi, że to jego była żona, która go zostawiła. Hazal jest zdruzgotana. Jest pewna, że Vural pokochał ją tylko dlatego, że przypomina Naz i chciał zapełnić pustkę po byłej ukochanej. Z kolei Kenan jedzie do szpitala. Ece siedzi na tylnych siedzeniach i trzyma Irmak za rękę. Tymczasem Hazal, po wyznaniu Vurala, chce uciec z posiadłości Demiroglu. Vural próbuje zatrzymać kobietę. Krzyki powodują, że domownicy wychodzą przed dom. Hazal jednak nie daje się zatrzymać i wybiega z rezydencji.

Zdenerwowany Vural dzwoni do Gencera. Każe mężczyźnie śledzić Hazal. Vural mówi Canan, że powiedział żonie o Naz. Tymczasem roztrzęsiona Hazal dzwoni do Melek. Kobieta jednak nie odbiera telefonu. Kenan zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Irmak jest chora na astmę. Lekarze podają jej środki na poprawę oddechu. Canan dowiaduje się, że jej córka trafiła do szpitala. Szybko jedzie do niej z Vuralem. Hazal przychodzi do posiadłości ciotki Negris. Błaga matkę, by z nią porozmawiała. Ta jednak nie chce wpuścić córki do mieszkania.

Irmak odzyskuje przytomność. Ece widzi, jak Irmak łapie Kenana za rękę i robi się bardzo zazdrosna. Melek decyduje się otworzyć drzwi. Hazal jednak już nie ma. Dziewczyna bierze taksówkę i jedzie do posiadłości Demiroglu. Tymczasem Vural i Canan docierają do szpitala. Kenan ucieka. Nie chce, by rodzina Demiroglu go zobaczyła. Irmak pyta bliskich, gdzie jest Hazal. Sinan mówi, że Vural powiedział jej o Naz i dziewczyna uciekła. Chwilę później do Irmak dzowni Hazal, która chce porozmawiać ze szwagierką. Irmak mówi dziewczynie, że jest w szpitalu, więc Hazal każe taksówkarzowi zmienić trasę i jechać do szpitala. Z kolei Kenan wraca do domu. W mieszkaniu opowiada bratu o wydarzeniach z dzisiejszego dnia. Ahmet uważa, że Kenan nie traktuje dobrze Irmak. 

Czarna Perła: odcinek 17 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła" 17. odcinek wyemitowany zostanie we wtorek, 29 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW