Zamknij

Czarna Perła, odcinek 18: streszczenie. Hazal zawiera umowę z Vuralem!

Redakcja
30.05.2018 11:43
Czarna Perła, odcinek 18: streszczenie. Hazal zawiera umowę z Vuralem!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła", odcinek 18: streszczenie. Melek podejmuje dobrze płatną pracę w restauracji. Z kolei Hazal odkrywa kolejne fakty i zawiera umowę z Vuralem. Zgadza się udawać szczęśliwe małżeństwo pod jednym warunkiem. Jakim? Streszczamy odcinek 18. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 20: streszczenie. Kenan oświadcza się Irmak! «

Czarna Perła, odcinek 18: streszczenie nowego epizodu

Hazal odwiedza Irmak w szpitalu. Na korytarzu spotyka Vurala. Kobieta mówi mężowi, że porozmawiają później, a tymczasem musi iść do Irmak. Szwagierka opowiada jej, dlaczego trafiła do szpitala. Z kolei Melek dowiaduje się, że Ebru zaczęła pracować w firmie Demiroglu. Córka mówi jej, że zatrudnił się tam także Kenan. Melek i Halil nie kryją zaskoczenia. Hazal opuszcza szpital i idzie do ogrodu porozmawiać z mężem. Vural przeprasza kobietę. Mówi jej, że jest dla niego wszystkim i nie wie, co bez niej zrobi. Hazal oświadcza, że może do niego wrócić pod jednym warunkiem.

Hazal idzie porozmawiać z Irmak, która mówi jej, że ma bardzo dobry wpływ na Vurala i opowiada o Naz. Następnego dnia do szpitala przychodzi Vural. Wręcza kwiaty siostrze i żonie. Z kolei Sinan przyłapuje Ebru, jak ta grzebie w jego biurku. Jest wściekły na kobietę i zaczyna jej grozić. Chwilę później do firmy Demiroglu przychodzi Kenan. Jest zdziwiony, że Ebru tu pracuje. Tymczasem Melek decyduje się przyjąć dobrze płatną pracę w restauracji. Ece mówi ojcu, że powinien przestać wykorzystywać z Kenanem Irmak.

Defne wchodzi do sypialni Hazal. Chce rozmawiać o Naz. Mówi, że Vural często kłócił się z żoną, ale nikt nie wie, dlaczego odeszła. Dodaje, że nawet brat Vurala zwrócił się do nich z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy. Hazal jest zaskoczona. Nie wiedziała, że Aziz jest bratem jej męża. Defne mówi, że Aziz jest zdania, że to Vural zabił swoją byłą żonę. 

Tymczasem Kenan prosi Ebru o adres jej matki. Halil mówi Hazal, że Melek znalazła pracę w restauracji. Dziewczyna postanawia odwiedzić tam matkę. Po drodze do restauracji spotyka Vurala, który mówi, że skoro zdecydowali się udawać szczęśliwe małżeństwo, to pojedzie z nią. Tymczasem w restauracji pojawia się Kenan. Melek jest szczęśliwa z odwiedzin. Przedstawia mężczyznę swojemu szefowi - Hasanowi, którego Kenan zna jako Kafesa. Udaje jednak, że nigdy wcześniej go nie poznał. Po krótkiej rozmowie Kafes dzwoni do Aziza i mówi mu, że Kenan był w restauracji. Aziz postanawia kolejnego dnia wszystko wyjaśnić Kenanowi.

Z kolei Ebru podsłuchuje rozmowę Defne i Sinana. Mężczyzna mówi, że muszą jak najszybciej zebrać informacje na temat Naz i przekazać je Azizowi. Ebru, zainteresowana sprawą, postanawia poszukać informacji o Naz w internecie.

Czarna Perła: odcinek 18 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła" 18. odcinek wyemitowany zostanie w środę, 30 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW