Zamknij

Czarna Perła, odcinek 2: streszczenie. Vural odwozi Hazal do domu!

Redakcja
08.05.2018 10:02
Czarna Perła, odcinek 2: streszczenie. Vural odwozi Hazal do domu!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła": odcinek 2 - streszczenie nowego epizodu. Vural odwozu Hazal do domu, a Kenan jest wściekły na ukochaną. Z kolei Ahmet, brat Kenana, przeżywa jego ślub. Nie może jednak pogodzić się ze swoim widocznym kalectwem. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 2 "Czarna Perła"? Streszczamy dla was nowy epizod.

Czarna Perła (Siyah Inci), to nowy serial turecki, który zastąpił w ramówce TVP2 "Meandry uczuć". Premierowy odcinek wyemitowany został w poniedziałek, 7 maja.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła: odcinek 3: streszczenie. Kenan aresztowany! «

» Czarna Perła, odcinek 4: streszczenie. Kenan zostaje postrzelony! «

Czarna Perła, odcinek 2: streszczenie nowego epizodu

Hazal mówi Kenanowi, że w hotelu, w którym pracuje, mają nowego szefa - Vurala. Dodaje, że dzisiaj ma się odbyć jego przyjęcie urodzinowe, na którym zobaczy go po raz pierwszy. Następnie para rozmawia o swoim ślubie. W tym samym czasie Vural rozmawia ze swoją matką Canan przy śniadaniu. Kobieta mówi, że rozmawiała z lekarzem syna. Doktor uważa, że Vural znowu ma halucynacje, ponieważ nie bierze przepisanych lekarstw.

Z kolei Ahmet, brat Kenana, jest zdenerwowany jego ślubem. Nie wie, jak poradzi sobie, gdy brat wyprowadzi się z ich domu. Obawia się, że jako osoba niepełnosprawna, nie da sobie sam rady. Hazal i Kenan ustalają dokładną datę ślubu, który ma się odbyć za 10 dni. Wieczorem w hotelu rozpoczyna się przyjęcie urodzinowe Vurala. To właśnie wtedy mężczyzna po raz pierwszy widzi Hazal. Uważa, że kobieta wygląda jak jego zmarła żona Naz, tylko młodsza i jeszcze piękniejsza. Z kolei Kenan w tym czasie remontuje świeżo wynajęte mieszkanie, w którym ma zamieszkać wraz z ukochaną. Ebru, siostra Hazal, przynosi jedzenie Kenanowi. Zamierza skłócić go z Hazal, a następnie odbić narzeczonego siostry.

Z kolei Vural zdmuchuje świeczki z tortu. Canan każe Hazal nie wychodzić z kuchni do końca imprezy. Nie chce, aby jej syn ponownie zobaczył młodą kobietę. Ahmet ma coraz większe kompleksy na punkcie swojego kalectwa. Uważa, że już nigdy nie pozna żadnej dziewczyny. Pomiędzy braćmi dochodzi do kłótni. "Winisz mnie za to, że się żenię?" - pyta Kenan. "Nie. Twoja wina sięga zamierzchłych czasów. Dnia, w którym odebrałeś mi życie. Nie zmuszaj mnie, żebym powiedział więcej". - mówi Ahmet i odchodzi.

Hazel zbiera puste kieliszki po przyjęciu urodzinowym w hotelu. Vural przygląda się kobiecie i delikatnie uśmiecha. Mężczyzna podchodzi do Hazel i się przedstawia. Z kolei Kenan odnajduje brata. Chce dokończyć z nim rozpoczętą rozmowę. "Gdybym wtedy nie nalegał, żebyś poszedł ze mną na ryby, nie zostałbyś postrzelony i nie byłbyś w takim stanie. Ja każdego dnia cierpię z tego powodu, uwierz mi". - opowiada Kenan. 

Po skończonej pracy w hotelu okazuje się, że Hazel nie ma jak wrócić do domu. Na dodatek rozładowuje jej się telefon. Nagle pojawia się Vural i proponuje, że odwiezie kobietę. Hazel zgadza się. Halil, widząc, z kim wróciła jego córka, jest bardzo zadowolony. Z kolei Kenan się wścieka, jest bardzo zły na ukochaną. Nie zamierza dłużej rozmawiać z narzeczoną i odchodzi. Ebru z zadowoleniem przysłuchuje się kłótni Hazel i Kenana.

Czarna Perła: odcinek 2 - gdzie i kiedy oglądać turecki serial?

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

"Czarna Perła", odcinek 2 wyemitowany zostanie we wtorek, 8 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

RadioZET.pl/JW