Zamknij

Czarna Perła, odcinek 20: streszczenie. Kenan oświadcza się Irmak!

Redakcja
04.06.2018 09:31
Czarna Perła, odcinek 20: streszczenie. Kenan oświadcza się Irmak!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła", odcinek 20: streszczenie. Podczas przyjęcia firmowego Kenan ogłasza wszystkim, że jest w związku z Irmak, a następnie oświadcza się dziewczynie. Z kolei Melek dowiaduje się, kto jest właścicielem restauracji, w której podjęła pracę i natychmiast rezygnuje z nowej posady. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 20. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła, odcinek 35: streszczenie. Defne szantażuje Vurala! «

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

Czarna Perła, odcinek 20: streszczenie nowego epizodu

Podczas przyjęcia firmowego Kenan ogłasza wszystkim, że jest w związku z Irmak. Vural wpada w szał i każe mężczyźnie nie zbliżać się do jego siostry. Także Hazal i Canan nie kryją zaskoczenia. Rodzina Demiroglu opuszcza salę. Na imprezie pozostaje tylko Sinan. Mówi Kenanowi, że jeśli wmiesza w to Irmak, to on także zerwie ich umowę. Z kolei w posiadłości Demiroglu dochodzi do kłótni. Vural i Canan są wściekli, że Irmak nie wyznała im prawdy wcześniej. Uważają, że mężczyzna wykorzystuje ją do własnych celów. Dodają, że Kenan był kiedyś narzeczonym Hazal. Kobieta mówi jednak, że zakochała się w Kenanie i wychodzi z domu. Chce spotkać się z ukochanym. Zdenerwowany Vural dzwoni do Gencera i każe mu śledzić dziewczynę. 

Irmak przychodzi do mieszkania Kenana. Jest wściekła, że ten zataił przed nią swój związek z Hazal. Czuje, że mężczyzna ją wykorzystał. Kenan jednak zaprzecza, a następnie oświadcza się dziewczynie! Kolejnego dnia Hazal podchodzi do siedzącej na ławce Irmak. Kobieta mówi szwagierce, że Kenan jej się oświadczył. Hazal nie kryje zaskoczenia. Z kolei Vural szuka Kenana w biurze. Tam dowiaduje się, że Kenan jest prawdopodobnie na przystani. Tymczasem prawnik Canan oświadcza jej, że Melek i Aziz byli przed laty parą. Kenan odpala łódź i już ma odpływać, gdy nagle pojawia się Hazal. Kobieta wchodzi na pokład i policzkuje Kenana. Jest zła, że mężczyzna wykorzystuje biedną Irmak.

Chwilę później na przystań dociera Vural. Dostrzega odpływającą łódź, na której jest Kenan i Hazal. Tymczasem do restauracji, w której pracuje Melek, przychodzi Aziz. Kobieta dowiaduje się, że jest on właścicielem knajpy. Natychmiast decyduje się rzucić posadę. Tymczasem Kenan i Hazal kłócą się na łódce. Hazal uważa, że mężczyzna jest z Irmak, by zrobić jej na złość. Kenan jednak mówi, że jest szczęśliwy w nowym związku. Canan wzywa do siebie Halila. Mówi mu, że usłyszała plotki, że jego żonę i Aziza coś kiedyś łączyło. Dodaje, że Hazal jest bardzo podobna do Aziza i w ogóle nie przypomina jego. 

Czarna Perła: odcinek 20 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła" 20. odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 4 czerwca o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW