Czarna Perła, odcinek 3: streszczenie. Kenan aresztowany!

09.05.2018 10:27

"Czarna Perła": odcinek 3 - streszczenie. Kenan zostaje aresztowany i traci łódź. Z kolei Hazal pracuje u Vurala, który coraz bardziej interesuje się młodą kobietą. Do nadmorskiego miasteczka przybywa brat Naz, Aziz, który przez ostatni czas był w areszcie. Uważa, że Vural zabił jego siostrę i postanawia rozmówić się z mężczyzną. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 3. "Czarna Perła".

Czarna Perła, odcinek 3: streszczenie. Aziz chce zastrzelić Vurala! fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła" to nowy serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 4: streszczenie. Kenan zostaje postrzelony! «

Czarna Perła, odcinek 3 - streszczenie nowego epizodu

Z więzienia wychodzi brat Naz i wróg Vurala - Aziz. Mężczyzna nie wierzy, że jego siostra zaginęła. Podejrzewa, że Vural ją zamordował. Na wolności wita go córka Ece, która chce zabrać go do domu. Aziz jednak postanawia zatrzymać się na kilka dni w hotelu w Cesme. Ece ma złe podejrzenia, dlatego chce towarzyszyć ojcu. Z kolei Kenan przeprasza Hazal i mówi ukochanej, że jest o nią zazdrosny. Matka Vurala, Canan, dowiaduje się o wyjściu z więzienia Aziza.

Vural podczas kąpieli w basenie obserwuje pracującą Hazal. “Miałaś wczoraj przeze mnie jakieś problemy?” – pyta. – “Twój ojciec wyglądał na zdenerwowanego”. “Nie, nie było żadnego problemu” – odpowiada dziewczyna i szybko wraca do pracy. Tymczasem funkcjonariusze straży morskiej informują Kenana, że stanie przed sądem za naruszenie granic. Do czasu rozprawy mężczyzna zostaje wysłany do aresztu. Jego przyjaciel wpłaca jednak za niego kaucję i mężczyzna wychodzi na wolność. Kenan ma problemy z odzyskaniem łodzi, gdyż została wystawiona na aukcję. 

Ahmet rozmawia z jakimś mężczyzną o przemycie narkotyków. Brat Kenana miałby sterować łodzią, na której dojdzie do przemytu. Tymczasem zrozpaczony Kenan wraca do domu. Opowiada Hazal o zaistniałej sytuacji. Dziewczyna proponuje, by sprzedał podarowaną jej czarną perłę i odkupił łódź. Kenan jednak się na to nie zgadza. Z kolei pomiędzy Vuralem a Aziz dochodzi do konfrontacji! Mężczyźni rozmawiają o siostrze Aziz. W końcu mężczyzna nie wytrzymuje i przykłada pistolet do głowy Vurala. Nagle pojawia się Canan, która prosi, by odłożył broń. Aziz postanawia odejść. 

Nazajutrz Vural pyta Ebru, dlaczego jej siostra nie przychodzi do pracy od kilku dni. Ebru zauważa, że mężczyzna trzyma na stoliku dziesiątki zdjęć Hazal. Oświadcza, że może pomóc Vuralowi w zdobyciu jej siostry. Ebra jest przekonana, że dzięki temu będzie z Kenanem. Postanawia zadzwonić do siostry i poprosić ją by ta, przyszła do hotelu. Hazal zjawia się w hotelu i pyta Ebru, dlaczego ją wezwała. "Pan Vural chce przygotować jacht dla specjalnego gościa. Szukają kelnerki" - odpowiada kobieta. Hazal chce zapytać, jakie zdanie na ten temat ma Kenan, jednak Ebru odciąga ją od tego pomysłu.

Czarna Perła: odcinek 3 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 3 wyemitowany zostanie w środę, 9 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW

Oceń