Zamknij

Czarna Perła, odcinek 35: streszczenie. Defne szantażuje Vurala!

Redakcja
11.07.2018 11:11
Czarna Perła, odcinek 35: streszczenie. Defne szantażuje Vurala!
fot. screen z youtube/Siyah İnci

"Czarna Perła", odcinek 35: streszczenie. Defne szantażuje Vurala i przejmuje udziały w firmie Demiroglu. Vural domyśla się, że Hazal jest córką Aziza. Z kolei Ebru próbuje zdobyć kopie nagrań z kamer w willi. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 35. "Czarnej Perły". 

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

Czarna Perła, odcinek 35: streszczenie nowego epizodu

Hazal idzie do pokoju siostry i zaczyna szukać jej pamiętnika. Nagle pojawia się zdenerwowana Ebru. Kobieta oświadcza, że nigdy nie było żadnego dziennika. Jest pewna siebie, bo zdążyła spalić swój pamiętnik. Hazal podczas awantury mówi, że zrobi wszystko, by prawda o problemie z aparaturą Irmak wyszła na światło dzienne. Z kolei Vural rozmawia z Defne. Dziewczyna mówi mężczyźnie, że przeczytała dziennik Ebru i wie o zasadzce, którą zastawił na Hazal, by sprowadzić ją na łódź. Zaczyna szantażować Vurala. Oświadcza, że w zamian za trzymanie języka za zębami ma dostać udziały w firmie Demiroglu. Mężczyzna przystaje na warunek Defne. 

Następnego dnia Hazal jest świadkiem dziwnej rozmowy pomiędzy Vuralem a Canan. Matka z synem dyskutuje o tajemniczym liście, który najpierw trafił w ręce Halila. Z kolei Halil rozmawia z właścicielem jednego z moteli. Prosi go, by ten nie mówił nikomu, że go tu widział. Tashin wypytuje go o szczegóły. W końcu Halil przyznaje, że ukrywa się przed Demiroglu. Kenan mówi Azizowi, że zwołał pilne zebranie zarządu. Ebru pojawia się w firmie, która zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków twardych. Właściciel nie chce jednak przekazać kobiecie danych, gdyż dostał nakaz, by dostarczyć je bezpośrednio do rąk Demiroglu. 

Defne dzwoni do Vurala. Jest wściekła, że ten nie zjawił się u notariusza i zrywa ich umowę. Z kolei Ebru idzie do kawiarni, gdzie pracownik firmy spędza czas wolny od pracy. Zaczyna flirtować z mężczyzną i mówi mu, że jeśli nie dostanie nagrań, szef wyrzuci ją z pracy. W końcu chłopak zgadza się przekazać Ebru oryginały kolejnego dnia. Hazal spotyka się z Jale. Kobieta jest pewna, że znalazła w sejfie dowód na to, że Naz stała się krzywda. Na zebraniu zarządu Vural oświadcza, że pojawiła się kolejna osoba, która ma udziały w firmie Demiroglu. W tym momencie do pomieszczenia wchodzi Defne. Sinan nie kryje zaskoczenia. Canan przychodzi do restauracji Melek. Mówi jej, że jeśli troszczy się o dobro i szczęście swojej córki, to powinna odpuścić współpracę z Azizem. 

Czarna Perła: odcinek 35 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła" 35. odcinek wyemitowany zostanie w środę, 11 lipca o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW