Zamknij

Czarna Perła, odcinek 4: streszczenie. Kenan zostaje postrzelony!

Redakcja
10.05.2018 11:27
Czarna Perła, odcinek 4: streszczenie. Kenan zostaje postrzelony!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła", odcinek 4: streszczenie. Vural gwałci Hazal, a Kenan zostaje ranny w strzelanie! Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy odcinek 4. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to nowy serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 7: streszczenie. Hazal zrywa z Kenanem! «

Czarna Perła, odcinek 4: streszczenie nowego epizodu

Aziz, brat Naz, pojawia się na licytacji i kupuje łódź Kenana. Następnie podchodzi do mężczyzny i oddaje mu kluczyki do kutra. Z kolei Sinan spotyka się z Cuneytem. Planują zamach na Aziza, a podejrzenia chcą zrzucić na Vurala. Tymczasem Hazal zostaje przewieziona na jacht. Nie zastaje tam jednak żadnych gości, a jedynie zakochanego w niej Vurala. 

Kenan i Aziz płyną na kutrze rybackim. Aziz zaczyna wspominać ojca Kenana. “A pan skąd zna mojego ojca?” – pyta. “Twój tata to Ibrahim. Dwadzieścia pięć lat temu uratował mi życie. Zostałem przez kogoś oczerniony i mogłem trafić do więzienia. Ibrahim uwierzył w moją niewinność i pomógł mi uciec do Grecji” – wyjaśnia Aziz. Z kolei Hazal coraz bardziej boi się Vurala. Chce, żeby odstawił ją na brzeg, jednak ten gwałtownie łapie ją za rękę. Mówi, że pragnie ożenić się z kobietą. Hazal wyciąga telefon i próbuje wykręcić numer na policję. Vural jednak zabiera jej komórkę i wrzuca do morza. Następnie schodzi do kajuty i wyciąga białą suknię ślubną. Każe Hazal się w nią ubrać. Przerażona kobieta zgadza się włożyć sukienkę. 

Tymczasem Kenan i Aziz dopływają do brzegu. Schodzą na ląd i żegnają się. Aziz zaczyna iść w kierunku swojego samochodu. W tej chwili Kenan zauważa zamachowca, który celuje w kierunku brata Naz. Mężczyzna odruchowo zasłania swoim ciałem Aziz. Kula trafia prosto w plecy Kenana. W tym czasie zrozpaczona Hazal wkłada suknię ślubną. Błaga, by Vural ją puścił. Ten jednak zbliża się do kobiety i zaczyna ją dotykać. Hazal próbuje się bronić, jednak mężczyzna jest silniejszy. Uderza dziewczynę, a ona pada nieprzytomna na łóżko. Aziz zanosi na wpół przytomnego Kenana do samochodu. Chce zawieźć go do szpitala, jednak jego ochroniarz odwodzi go od tego pomysłu. Proponuje, by załatwić sprawę w inny sposób.

Hazal budzi się na łóżku na jachcie. Niewiele pamięta. Nagle widzi suknię ślubną, która jest poplamiona krwią. Przypomina sobie całą sytuację i jest pewna, że Vural ją zgwałcił! Gdy mężczyzna staje koło niej, ta uderza go i wyskakuje do morza. Vural robi to samo i szybko dogania kobietę. Z kolei Azaz odwozi Kenana do hotelu, gdzie czeka już na nich lekarz. Ece decyduje się asystować przy zabiegu. W tym czasie Ebru próbuje dodzwonić się do Kenana. Mężczyzna jednak nie odbiera, a dziewczyna jest wściekła. Lekarzowi z pomocą Ece udaje się opatrzeć ranę Kenana. Wydaje się, że wszystko będzie dobrze. 

Tymczasem Vural przywiązuje Hazal do jachtu. Chce mieć pewność, że dziewczyna nie ucieknie. Vural odbiera telefon od matki, a ta słyszy krzyk kobiety. Błaga syna, by ten zabrał ją do portu. Całą rozmowę podsłuchuje Ebru. Aziz każe swojemu człowiekowi znaleźć mężczyznę, który do niego strzelał. Z kolei Ebru wzywa ojca. Mówi mu, że Hazal jest na jachcie z Vuralem. Tymczasem Vural rozwiązuje Hazal. Kobieta zauważa leżący w pobliżu nóż. Szybko po niego sięga i wbija sztylet w Vurala! Całemu zajściu przygląda się Halil, który przyjechał do portu. Na widok ojca dziewczyny, Vural ją puszcza. Zrozpaczona kobieta biegnie do ojca. Ten jednak, zamiast jej pomóc, uderza ją w twarz. W końcu jego rękę powstrzymuje Vural. 

Czarna Perła: odcinek 4 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 4 wyemitowany zostanie w czwartek, 10 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW