Zamknij

Czarna Perła, odcinek 7: streszczenie. Hazal zrywa z Kenanem!

Redakcja
15.05.2018 10:10
Czarna Perła, odcinek 7: streszczenie. Hazal zrywa z Kenanem!
fot. screen z youtube/ MrPalisander

"Czarna Perła", odcinek 7: streszczenie. Hazal postanawia zerwać z Kenanem i wziąć ślub z Vuralem. Nowy narzeczony kobiety nasyła na Kenana płatnych zabójców. Z kolei Ahmet decyduje się na przemyt narkotyków. Co jeszcze zobaczymy w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 7. "Czarnej Perły". 

"Czarna Perła" to nowy serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 8: streszczenie. Kenan w środku pożaru! «

Czarna Perła, odcinek 7: streszczenie nowego epizodu

Halil jest zły na córkę, że ta próbowała złożyć zeznania na policji. Ojciec mówi dziewczynie, że jedynym rozwiązaniem jest poślubienie Vurala. “Nie ma innego wyjścia. Albo krew albo małżeństwo” – dodaje mężczyzna. Dziewczyna, po rozmowie z ojcem, postanawia zerwać z Kenanem. Dzwoni do niego i prosi, by ten spotkał się z nią w ich wynajętym mieszkaniu. Hazal mówi narzeczonemu, że między nimi koniec. Kenan jednak nie rozumie, dlaczego ukochana chce od niego odejść. Całą rozmowę podsłuchuje szczęśliwa Ebru. Jest pewna, że teraz będzie z Kenanem. 

Kenan wraca do domu. Jest bardzo zdenerwowany i w furii rzuca meblami. Z kolei Hazal siada na chodniku i zaczyna przeraźliwie płakać. “Ja ciebie też bardzo kocham. Myślałam, że nie można umrzeć z miłości. Jednak można. Dzisiaj ja wybrałam śmierć, żebyś ty mógł żyć… Nie myśl, że cię zostawiłam. Zawsze będę przy tobie. Schowam się w najbezpieczniejszym miejscu świat, czyli w twoim sercu" - mówi do siebie Hazal.

Melek bardzo martwi się o córkę. Do domu wraca Ebru. Matka pyta, czy kobieta rozmawiała już z Kenanem. Ebru kłamie i mówi, że rozmawiali bardzo spokojnie i pogodzili się. Uspokojona Melek idzie dokończyć swoją pracę. Halil jednak nie wierzy, że między ukochanymi nie doszło do kłótni. Ebru mówi prawdę ojcu. Z kolei Vural natrafia na ulicy na Hazal. Szybko wysiada z samochodu i podchodzi do dziewczyny. Wyznaje jej miłość, jednak ta jest wściekła na Vurala. Mówi mężczyźni, że zmusił ją, by była jego. Jakiś czas później Hazal wraca do rodzinnego domu. Mówi rodzinie, że zrobiła to, co chcieli. Następnie wchodzi do pokoju, gdzie jej mama czyni ostatnie przygotowania do ślubu. Wściekła dziewczyna rzuca czystymi obrusami. 

Melek nie rozumie, dlaczego jej córka tak się zachowuje. Hazal oznajmia matce, że nie wychodzi za Kenana, a pobiera się z Vuralem. Kobieta jest bardzo zdziwiona wyznaniem córki. "Czy ty oszalałaś?! Jak można wyjść za kogoś, kogo dopiero co się poznało?! A wszystko to, co sobie przyrzekaliście z Kenanem? To nie ma żadnego znaczenia?!" - pyta  kobieta i zdenerwowana uderza córkę w twarz. Zrozpaczona Hazal biegnie do swojego pokoju. Ebru idzie za siostrą i mówi jej, że postąpiła właściwie. “Hazal, twoje poświęcenie nie tylko uchroniło Kenana od kłopotów, ale też być może uratowało mu życie” – mówi Ebru. 

Tymczasem Melek idzie do domu Kenana. Prosi mężczyznę, by ten wytłumaczył jej, co się dzieje. Kenan mówi, by Melek zapytała swojej córki. Z kolei Halil i Ebru zjawiają się w posiadłości Demiroglu. Oświadzają Vuralowi, że Hazal zgodziła się za niego wyjść. Ahmet znajduje brata siedzącego nad brzegiem morza i wpatrującego się w zachodzące słońce. Z oczu Kenana płyną łzy. Ahmet zaczyna pocieszać brata. 

Czarna Perła: odcinek 7 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 7. wyemitowany zostanie we wtorek, 15 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW