Zamknij

Czarna Perła, odcinek 9: streszczenie. Kenan próbuje odzyskać Hazal!

Redakcja
17.05.2018 10:45
Czarna Perła, odcinek 9: streszczenie. Kenan próbuje odzyskać Hazal!
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła" odcinek 9: streszczenie. Kenan i Hazal spotykają się nad brzegiem morza. Mężczyzna próbuje przekonać ukochaną do powrotu. Z kolei Ahmet na przemycie narkotyków zarabia dużą kwotę. Co jeszcze wydarzy się w nowym epizodzie? Streszczamy odcinek 9. "Czarnej Perły".

"Czarna Perła" to serial turecki, który w ramówce TVP 2 zastąpił "Meandry uczuć". Telenowela zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 epizodów. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden odcinek "Czarnej Perły" ma długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

» Przyjaciółki 134: streszczenie ostatniego odcinka 11. sezonu [17.05.] «

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

» Czarna Perła, odcinek 10: streszczenie. Ślub Hazal i Vurala! «

Czarna Perła, odcinek 9: streszczenie nowego epizodu

Halil mówi Melek, że od tej pory będzie pracował jedynie z rodziną Demiroglu. Wściekła kobieta policzkuje męża. Z kolei Ahmet ma dość tego, że brat ciągle się nad sobą użala. Mówi mu, żeby wziął się w garść. Uważa, że lepiej, że Hazal odeszła teraz, niż po ślubie. Kenan się wścieka i rozbija talerz o ziemię. Tymczasem Yancer, czyli prawa ręka Vurala, obiecuje, że wieczorem sam rozwiąże problem z Kenanem. Vural jednak, pamiętając rozmowę z Ebru, mówi, by na razie nie zabijał Kenana.

Ebru oświadcza rodzicom, że ślub Hazal odbędzie się wieczorem. Sama panna młoda jest zaskoczona tym faktem. Nie wiedziała, że Vural przygotuje uroczystość tak szybko. Melek dalej nie wierzy, że jej córka nie kocha już Kenana. Każe jej wyrzucić ich wspólne zdjęcia do wiadra i podpalić. Zdezorientowana Hazal bierze zapałkę i podpala fotografie. Zrozpaczona dziewczyna wybiega z domu. Przypadkiem spotyka Ahmeta, który rzuca na nią pogardliwe spojrzenie. Mówi dziewczynie, że dla niego jest już martwa. Następnie Ahmet dochodzi na plażę. Otrzymuje tam od Sinana instrukcje dotyczące przemytu i pierwszą część wynagrodzenia. Tymczasem Ebru odwiedza Kenana. Mówi mężczyźnie, by ten zapomniał o jej siostrze, która tak go potraktowała i łapie go za rękę. W tej chwili zjawia się Ahmet, który obserwuje całą sytuację przez otwarte drzwi. Ebru oświadcza Kenanowi, że zawsze będzie przy nim i odchodzi. 

Ahmet wchodzi do środka. Z kieszeni wyciąga plik pieniędzy i zadowolony pokazuje bratu. Kenan nie ma pojęcia, jak Ahmet zdobył taką gotówkę. Zaczyna martwić się o brata. Mówi mu, że pozostał im tylko honor, dlatego nie ma prawa robić ciemnych interesów. Następnie wychodzi z domu i idzie na plażę. Pod starą latarnią morską natrafia na Hazal. Kenan wyznaje miłość ukochanej i namawia ją do powrotu. Nie wierzy, że dziewczyna zerwała z nim z powodu jego braku pieniędzy. Hazal, aby udowodnić mężczyźnie, że wszystko między nimi skończone, zrywa łańcuszek, który podarował jej na znak miłości. Następnie dziewczyna odchodzi, a Kenan już jej nie zatrzymuje.

Zrozpaczona Hazal wraca do domu, gdzie czeka na nią projektantka. Chce zmierzyć wymiary na suknię ślubną. Tymczasem Yencer przekazuje Halilowi kopertę z dużą sumą pieniędzy. Z kolei Aziz odnajduje Kenana w miejscu, gdzie ten odbył ostatnią rozmowę z ukochaną. Zaczyna pocieszać przyjaciela. Hazal przymierza suknię ślubną, w której ma poślubić Vurala. Aziz natomiast proponuje Kenanowi, by ten zostawił wszystkie wspomnienia za sobą i wyjechał razem z nim do Stambułu.

Czarna Perła: odcinek 9 - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

"Czarna Perła", odcinek 9. wyemitowany zostanie w czwartek, 17 maja o godzinie 17:10 na kanale TVP 2. Przypominamy, że turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP 2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

RadioZET.pl/JW