Zamknij

Czarna Perła: ostatni odcinek - kiedy finał serialu? [STRESZCZENIE]

Redakcja
23.08.2018 09:36
Czarna Perła: ostatni odcinek - kiedy finał serialu? [STRESZCZENIE]
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

Kiedy finał "Czarnej Perły"? Ostatni odcinek tureckiego serialu wyemitowany zostanie pod koniec sierpnia. Oznacza to, że jeszcze w tym miesiącu dowiemy się, czy szczęśliwie zakończy się historia Hazal i Kenana. Sprawdzamy dokładną datę emisji i streszczamy ostatni odcinek "Czarnej Perły".

"Czarna Perła": ostatni odcinek - kiedy finał serialu? Poniżej znajdziecie dokładną datę i godzinę emisji oraz streszczenie ostatniego epizodu telenoweli.

» "Łzy Cennet" zastąpi serial "Czarna Perła". O czym będzie turecka telenowela? «

» Łzy Cennet - obsada i streszczenie serialu tureckiego. O czym jest? «

Czarna Perła: finał - kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu?

Wielu miłośników tureckiego serialu, którzy z niecierpliwością czekają, aby poznać zakończenie historii Hazal i Kenana, zastanawiają się, kiedy ostatni odcinek "Czarnej Perły" zostanie wyemitowany. Mamy dobre wiadomości - dokładna data jest już znana! Finał "Czarnej Perły" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 sierpnia w TVP 2 o stałej porze, czyli 17:10. 

Przypominamy, że premierowy odcinek wyemitowany został 7 maja. Serial turecki można oglądać od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. W Turcji telenowela liczyła 20 epizodów, a każdy z nich trwał około 140 minut. W Polsce łącznie będzie można obejrzeć 67. odcinków, a każdy z nich trwa około 45 minut. 

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

Czarna Perła: ostatni odcinek - STRESZCZENIE

W ostatnim odcinku "Czarnej Perły" dowiemy się, czy szczęśliwie zakończy się historia Hazal i Kenana. W finałowym epizodzie Vural porwie ukochaną i będzie grozić, że ją zabije. Z kolei Kenan i Aziz zrobią wszystko, by powstrzymać mężczyznę.

Czy im się to uda? Czy zdołają uratować porwaną kobietę? Odpowiedzi możemy oczekiwać już pod koniec sierpnia!

RadioZET.pl/JW