Zamknij

Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka

Redakcja
07.05.2018 10:16
Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1 odcinka
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

"Czarna Perła" to serial turecki, który zastąpił w ramówce TVP2 "Meandry uczuć". Premierowy epizod wyemitowany zostanie w poniedziałek, 7 maja. O czym będzie nowa telenowela? Przedstawiamy obsadę oraz streszczamy dla was pierwszy odcinek tureckiego serialu "Czarna Perła". 

Czarna Perła: serial turecki w TVP2 - obsada i streszczenie pierwszego odcinka. Sprawdzamy, o czym będzie nowa telenowela.

» Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki? «

» Czarna Perła, odcinek 18: streszczenie. Hazal zawiera umowę z Vuralem! «

Czarna Perła: serial turecki - obsada. Kogo zobaczymy w nowej telenoweli?

Czarna Perła (Siyah Inci), to nowy serial turecki, który zastąpił w ramówce TVP2 "Meandry uczuć". Premierowy odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 7 maja. W związku z tym coraz więcej osób szuka informacji na temat fabuły oraz obsady "Czarnej Perły". Głównymi bohaterami nowej telenoweli będą Hazal (Hande Ercel) oraz Kenan, w którego wcieli się popularny aktor, prezenter oraz model Tolgahan Sayisman, znany m.in. z serialu "Tylko z tobą". Poniżej przedstawiamy obsadę "Czarnej Perły".

- Berk Hakman (Vural),

- Huseyin Avni Danyal (Aziz),

- Yesim Buber (Melek),

- Nazmi Kirik (Halil),

- Neriman Ugur (Canan),

- Melis Sezen (Ebru).

Serial turecki "Czarna Perła" w TVP2 - streszczenie 1. odcinka

Akcja serialu tureckiego "Czarna Perła" rozgrywa się w małym miasteczku położonym nad Morzem Egejskim. To właśnie w tej nadmorskiej, tureckiej miejscowości mieszkają Hazal oraz Kenan, którzy planują ślub. Ich życie ulega zmianie, gdy w mieście pojawia się Vural. Bogaty mężczyzna chce poślubić Hazal, która przypomina mu zmarłą żonę. Kenan jest pewny, że jego wybranka godzi się na ślub z Vuralem dla pieniędzy i postanawia się zemścić.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

RadioZET.pl/JW