Zamknij

Czarna Perła w TV - kiedy i gdzie oglądać nowy serial turecki?

Redakcja
07.05.2018 11:26
Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki?
fot. screen z youtube/Zakątek Tureckich Seriali

Premierowy odcinek serialu tureckiego "Czarna Perła" wyemitowany został w poniedziałek, 7 maja. Na którym kanale, kiedy i o której będziemy mogli oglądać nową telenowelę? Przedstawiamy godzinę transmisji "Czarnej Perły" w TV i sprawdzamy, kiedy emitowane będą powtórki.

"Czarna Perła": transmisja w TV. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nowy serial turecki? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat tureckiej telenoweli "Czarna Perła".

» Czarna Perła: serial turecki - obsada i streszczenie 1. odcinka «

Czarna Perła: transmisja w TV - kiedy i gdzie oglądać serial turecki?

"Czarna Perła" (Siyah Inci), to nowy serial turecki, który zastąpił w ramówce TVP2 "Meandry uczuć". Telenowela "Czarna Perła" transmitowana będzie od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:10 na kanale TVP2. Dla osób, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. TVP2 nie przewiduje transmisji powtórek "Czarnej Perły".

Przypominamy, że premierowy odcinek "Czarnej Perły" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 7 maja.

Czarna Perła: ile odcinków ma turecka telenowela?

Telenowela "Czarna Perła" zadebiutowała w Turcji w drugiej połowie 2017 roku i liczyła 20 odcinków. Każdy z nich trwał po około 140 minut. Z kolei w Polsce jeden epizod będzie mieć długość ok. 45 minut, w związku z czym wyemitowanych zostanie 67 odcinków.

Akcja serialu tureckiego "Czarna Perła" rozgrywa się w niewielkim nadmorskim miasteczku, w którym mieszka piękna Hazal i przystojny rybak Kenan. To zakochana w sobie para, która przyrzekła sobie, że nigdy się nie rozstanie. Mężczyzna, na dowód wielkiej miłości, ofiarował wybrance czarną perłę. Kiedy bogaty Vural pojawia się w mieście, sprawy zaczynają się komplikować. Vural zrobi wszystko, by zdobyć serce Hazal, która przypomina mu zmarłą żonę. Kenan jest przekonany, że jego ukochana zgodzi się na ślub z mężczyzną dla pieniędzy i poprzysięga zemstę. 

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

» Czarna Perła, odcinek 8: streszczenie. Kenan w środku pożaru! «

RadioZET.pl/JW