Zamknij

Czarnobyl: ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać serial HBO? [FABUŁA]

Paweł Żurek
05.06.2019 10:56
Czarnobyl: ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać serial HBO? [FABUŁA]
fot. Magdalena Szymanska/REPORTER

Czarnobyl, serial HBO, to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych ostatnich miesięcy. Miniserial przyciągnął przed ekrany miliony widzów, którzy komentowali to, co zobaczyli, jeszcze długo po zakończeniu ostatniego odcinka.  Sprawdzamy ile odcinków miał serial HBO - Czarnobyl, gdzie go obejrzeć, a także jaka jest fabuła serialu. 

Czarnobyl: gdzie oglądać serial HBO? Ile będzie miał odcinków miniserial Czarnobyl? Jaka jest fabuła serialu HBO? Opisujemy szczegółowo jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich miesięcy - Czarnobyl.

>>  HBO GO: czerwiec 2019. Jakie filmy, seriale i dokumenty pokaże HBO GO? [NOWOŚCI, PREMIERY]

Czarnobyl: serial HBO online

Czarnobyl to miniserial (serial o niewielkiej liczbie odcinków) produkcji brytyjsko-amerykańskiej stworzony przez Craiga Mazina i wyreżyserowany przez Johana Rencka. Serial przedstawia fabularyzowaną historię katastrofy elektrowni jądrowej w Czarnobylu.

>>  Gra o tron: sezon 9. - czy będzie kontynuacja i kiedy premiera na HBO?

Zagłosuj

Widzieliście już serial HBO - Czarnobyl?

Liczba głosów:

Czarnobyl: fabuła

Fabuła Czarnobyla opisuje zdarzenia, które miały miejsca przed i po awarii w elektrowni w Czarnobylu. 28 kwietnia 1986 roku dochodzi tam do ogromnej eksplozji. Uwolniona podczas wybuchu chmura radioaktywna skaziła wiele miast na terenie Białorusi, Rosji, Ukrainy i rozprzestrzeniła się po całej Europie, w tym w Polsce, Skandynawii, Europie Środkowej i Zachodniej. Miniserial śledzi losy kilku postaci pracujących w samej elektrowni, a także członków komisji badających wybuch.

>>  "Tabu" sezon 2 - kiedy premiera serialu z Tomem Hardym? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN]

Gdzie oglądać Czarnobyl? Gdzie obejrzeć serial HBO?

Cały serial Czarnobyl można oglądać online w serwisie VOD player.pl.

Czarnobyl można też obejrzeć na platformie streamingowej HBO Go. Podobnie jak na serwisie player.pl, by obejrzeć tam serial należy wcześniej wykupić miesięczny lub roczny abonament.

>>  HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

Ile odcinków ma serial Czarnobyl?

Serial Czarnobyl ma 5 odcinków:

  • 1:23:45
  • Uprasza się o zachowanie spokoju
  • Otwórz się szeroko, ziemio
  • Szczęście całej ludzkości
  • Wieczna pamięć

3 czerwca miał premierę ostatni odcinek Czarnobyla. Reżyserem wszystkich pięciu odcinków Czarnobyla jest Johan Renck, a scenarzystą Craig Mazin.

>>  Jest już pierwszy zwiastun dokumentu HBO o Theranos. Twierdzili, że krew da się pobierać bez igły, defraudując miliony [WIDEO]

Czarnobyl 2. sezon - czy będzie i kiedy premiera kolejnych odcinków?

RadioZET.pl/PZ