Zamknij

Czego nie cumujemy? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Paweł Żurek
25.06.2019 11:43
Czego nie cumujemy?  Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Czego nie cumujemy? Odpowiedź na to pytanie z "Milionerów" 25.06 przysporzyła uczestnikowi teleturnieju sporych trudności. Zawodnik po chwili namysłu wybrał jednak jedną z opcji. Poniżej zamieszczamy odpowiedź na pytanie "czego nie cumujemy?". 

Czego nie cumujemy? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 25.06, które sprawiło niemały kłopot uczestnikowi teleturnieju TVN, można znaleźć w tym artykule.

Milionerzy - Czego nie cumujemy? 

Odpowiedź na pytanie o to, czego nie cumujemy, przysporzyła graczowi niemałych trudności. Uczestnik teleturnieju do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty:

  • A - Sterowca
  • B - Statku kosmicznego
  • C - Parowozu
  • D - Jachtu 

Uczestnik Milionerów na pytanie o to, czego nie cumujemy, odpowiedział samodzielnie, bez wykorzystywania kół ratunkowych. Wyeliminował te opcje, które uznał za niepasujące - Statek kosmiczny i Sterowiec. 

Czego nie cumujemy - odpowiedź z "Milionerów"

Poprawna odpowiedź na pytanie o to, czego nie cumujemy to opcja C, czyli parowóz. Uczestnik teleturnieju zaznaczył ją poprawnie i pozostał w grze. Jego dalsze zmagania będzie można oglądać w kolejnym odcinku "Milionerów".

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany na antenie TVN. Program jest oparty na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

>> Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

>> Zołzy to kobiety o trudnym obyciu ale też..? Odpowiedź z "Milionerów"

RadioZET.pl/PZ