Zamknij

Człowiek wytwarza średnio litr śliny na dobę. A krowa? Pytanie z Milionerów za 500 tys. zł

Paweł Żurek
03.09.2019 15:48
Człowiek wytwarza litr śliny na dobę. A krowa? Pytanie z Milionerów za 500 tys. zł
fot. TVN/ Milionerzy/ player.pl/ screen

Człowiek wytwarza średnio litr śliny na dobę. A krowa? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczce udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 500 tysięcy złotych.

Człowiek wytwarza średnio litr śliny na dobę. A krowa? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka Milionerów i czy udało jej się wygrać 500 tysięcy złotych.

Człowiek wytwarza średnio litr śliny na dobę. A krowa? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to ile litrów śliny średnio wytwarza krowa w ciągu doby w porównaniu do człowieka nie była oczywista dla uczestniczki. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

  1. Podobnie
  2. 15 litrów
  3. 150 litrów
  4. 1500 litrów

Uczestniczka Milionerów nie mogła już skorzystać z żadnego koła ratunkowego. Ostatecznie po przeanalizowaniu każdego wariantu postanowiła, że nie będzie ryzykowała. 

Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795, jeśli trafił? Pytanie z "Milionerów" za 500 tys. zł

MILIONERZY - Człowiek wytwarza litr śliny na dobę. A krowa? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to ile litrów śliny średnio wytwarza krowa brzmi: ok. 150. Uczestniczka zdecydowała jednak, że wróci do domu z nagrodą w wysokości 250 tys. złotych i nie będzie odpowiadała na to pytanie. Początkowo, chciała zaznaczyć odpowiedź A, która okazała się nieprawidłowa.  

Pytanie z Milionerów za 250 tys. złotych: 

W którym wieku po raz pierwszy rozjarzyło się światło żarówki Edisona? [MILIONERZY]

RadioZET.pl/PZ