Zamknij

Czwarta książka Blanki Lipińskiej - czy będzie 4. część "365 dni" i kontynuacja historii?

Karolina Piotrowska
18.02.2020 16:10
Czwarta książka Blanki Lipińskiej - czy będzie 4. część "365 dni" i kontynuacja historii?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Po premierze ostatniej książki Blanki Lipińskiej, fani zastanawiają się, czy powstanie jeszcze 4. część "365 dni" i kiedy miałaby premierę kontynuacja serii. Sprawdzamy, co wiadomo do tej pory na ten temat i czy autorka w ogóle planuje napisać kolejną książkę.

Czwarta książka Blanki Lipińskiej - czy będzie 4. część "365 dni" i kontynuacja historii? W poniższym artykule zebraliśmy pierwsze informacje na ten temat oraz co wiadomo na temat kolejnej książki Blanki Lipińskiej.

365 dni: KSIĄŻKA, FILM - jak się kończy pierwsza część? [STRESZCZENIE, SPOILERY]

Czy będzie 4. część "365 dni" i kontynuacja historii Laury?

Na wielu forach internetowych dotyczących powieści Blanki Lipińskiej pojawiają się pytania, czy powstanie 4. część "365 dni". Fanki serii wypowiadają się również, że bardzo chciałyby, aby historia była kontynuowana, a autorka wyjaśniła im, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów.

Jak na razie nie wiadomo niestety, czy Blanka Lipińska napisze 4. część "365 dni". W jednym z wywiadów autorka wspomniała, że jest już w trakcie pisania kolejnej powieści, jednak jak na razie wstrzymała pracę nad książką. W innej rozmowie przyznała, że planuje wydać poradnik o tym, jak schudnąć, zdrowo się odżywiać i dbać o siebie.

Gdy tylko pojawią się pierwsze potwierdzone informacje na ten temat i odpowiedź na pytanie, czy powstanie 4. część "365 dni" Blanki Lipińskiej, będziemy aktualizować ten artykuł.

365 dni - PIOSENKI Z FILMU: z początku, z klubu, na zakończenie i tytuły innych utworów [PLAYLISTA]

Czwarta książka Blanki Lipińskiej - kiedy premiera 4. części "365 dni"?

Nie wiadomo również, kiedy miałaby nastąpić premiera 4. książki Blanki Lipińskiej. Autorka najprawdopodobniej poinformuje o dacie premiery kolejnego powieści czy też poradnika m.in. na swoich profilach w mediach społecznościowych.

365 dni: pdf online jest dostępny? Czy książkę Blanki Lipińskiej można znaleźć w sieci?

Blanka Lipińska w 2018 roku nakładem wydawnictwa Edipresse Polska wydała swoją pierwszą powieść "365 dni", nad którą pracę zakończyła w 2014 roku. Powieść wkrótce stała się bestsellerem, sprzedając się w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy. Kolejne części powieści: "Ten dzień" (2018) i "Kolejne 365 dni" (2019) również dotarły do czołówki najbardziej poczytnych książek w Polsce.

365 dni - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film 365 dni w internecie za darmo?

365 dni - czy jest scena po napisach na zakończenie i jak kończy się film?

RadioZET.pl/KP