Zamknij

Czy IKEA jest otwarta i jak zrobić zakupy w sklepach IKEA? [KORONAWIRUS]

Jolanta Waligóra
29.04.2020 09:11
Czy IKEA jest otwarta i jak zrobić zakupy w sklepach IKEA? [KORONAWIRUS]
fot. PIXABAY

Czy IKEA jest otwarta? Informacji na ten temat z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa w Polsce i na świecie poszukuje coraz więcej osób, a szczególnie ci, którzy chcieliby wybrać się do tego sklepu meblowego. Szczegóły dotyczące tego, czy IKEA jest otwarta i kiedy nastąpi ponowne otwarcie sklepu, można znaleźć poniżej.

Czy IKEA jest otwarta? Jak zrobić zakupy w sklepach Ikea w czasie panującej pandemii koronawirusa? Kiedy IKEA będzie otwarta? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, czy IKEA jest otwarta 2020 i kiedy nastąpi jej ponowne otwarcie.

Czy IKEA jest otwarta? [KORONAWIRUS]

Informacji na temat tego, czy IKEA jest otwarta, szuka wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy chcieliby wybrać się do tego popularnego sklepu meblowego na zakupy. Wątpliwości w tej sprawie budzi oczywiście fakt trwającej pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie, a wraz z nią pojawieniu się decyzji o zamknięciu wielu sklepów na terenie całego kraju.

Osoby, które chciały zrobić zakupy meblowe stacjonarnie, będą musie uzbroić się w cierpliwość - sklepy IKEA są zamknięte. Na stronie internetowej sklepu pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Drodzy Klienci, w związku z wprowadzeniem 14 marca br. stanu zagrożenia epidemicznego, sklepy IKEA pozostaną zamknięte dla klientów. Zakupy będą nadal możliwe przez stronę ikea.pl. Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Uważnie monitorujemy sytuację i w miarę jej rozwoju będziemy opierać nasze działania na zaleceniach lub informacjach odpowiednich władz lokalnych i WHO. 

Jak czytamy w powyższym komunikacie, zakupy w IKEA można robić nadal, ale jedynie drogą online. Produkty można zamówić przez internet, a następnie odebrać w sklepie lub w innym punkcie odbioru. Co więcej, można złożyć także zamówienie z dostawą do domu. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie sklepu.

Kiedy otworzą salony fryzjerskie i kiedy będzie można pójść do fryzjera? [TERMIN, DATA]

Kiedy IKEA będzie otwarta?

Wiele osób zastanawia się także, kiedy IKEA będzie otwarta. Sklepy meblowe w całej Polsce zostały zamknięte do odwołania. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie nastąpi ich ponowne otwarcie. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy galerie handlowe będą znów otwarte? Do kiedy galerie będą zamknięte? [DATA, TERMIN]

RadioZET.pl/JW