Zamknij

Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III?

08.06.2020 13:48
Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 tys. złotych.

Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 40 tys. złotych.

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Piłsudskiego i Lenina

B. Dmowskiego i Stalina

C. Marksa i Engelsa

D. Żwirki i Wigury

Uczestnik nadal miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź C. Marksa i Engelsa.

Symbol całki przypomina...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Czyich starszych braci skazano na śmierć za przygotowywanie zamachu na życie cara Aleksandra III?", to A. Uczestnik wygrał gwarantowany 1 tys. złotych i zakończył grę.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl