Zamknij

Czyją następczynią ma szanse zostać Iga Świątek? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych

16.06.2020 12:28
Czyją następczynią ma szanse zostać Iga Świątek? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 2000 złotych
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Czyją następczynią ma szanse zostać Iga Świątek? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 2000 złotych.

Czyją następczynią ma szanse zostać Iga Świątek? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 2000 złotych.

Czyją następczynią ma szanse zostać Iga Świątek? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało: czyją następczynią ma szanse zostać Iga Świątek? Uczestnik miał do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Agnieszki Radwańskiej

B. Anity Włodarczyk

C. Justyny Kowalczyk

D. Małgorzaty Glinki

Uczestnik po chwili zastanowienia poprosił o pomoc do publiczności. Widzowie w większości (60 procent) zaznaczyli odpowiedź A, którą za moment wybrał też gracz.  

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Czyją następczynią ma szanse zostać Iga Świątek? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to Agnieszka Radwańska. Uczestnik wygrał dwa tysiące złotych i mógł grać o wyższe stawki.

Iga Świątek jest tenisistką. Zawodniczka ma 19 lat i kilka ważnych sukcesów na koncie. Zwyciężyła juniorskie turnieje wielkoszlemowe: Wimbledon 2018 w grze pojedynczej oraz French Open 2018 w grze podwójnej dziewcząt w parze z Caty McNally.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB