Zamknij

Czynne sklepy w niedzielę 1 lipca - Biedronka, Tesco [GODZINY OTWARCIA]

Redakcja
29.06.2018 13:23
Czynne sklepy w niedzielę 1 lipca - Biedronka, Żabka [GODZINY OTWARCIA]
fot. PIXABAY

Sklepy otwarte w niedzielę 1 lipca - gdzie zrobimy zakupy w pierwszy weekend miesiąca i czy to niedziela handlowa? Tradycyjnie na to pytanie, z uwagi na zbliżający się weekend, poszukuje odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy, czy w nadchodzącą niedzielę 1 lipca sklepy będą czynne i przedstawiamy szczegółowe godziny otwarcia Biedronki, Żabki, Lidla i Tesco.

Sklepy otwarte w niedzielę 1 lipca - Biedronka, Żabka, Lidl, Tesco. Od której, do której czynne będą sklepy? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Niedziele handlowe LIPIEC 2018 - kalendarz. Kiedy zamknięte sklepy? «

Otwarte sklepy w niedzielę 1 lipca - czy to niedziela handlowa?

Tradycyjnie na kilka dni przed weekendem, wiele osób zaczyna zastanawiać się, czy najbliższa niedziela będzie dniem z zakazem handlu. Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które w tym terminie planują zrobić większe zakupy. Sklepy w niedzielę 1 lipca będą otwarte. Najbliższa niedziela jest niedzielą handlową. Otwarte będą zarówno supermarkety, galerie handlowe, jak i mniejsze sklepy typu Żabka. 

Niedziele handlowe w lipcu 2018 wypadają dwa razy - w pierwszy i ostatni weekend miesiąca. Z kolei sklepy zamknięte będą 8, 15 i 22, czyli w drugą, trzecią i czwartą niedzielę lipca.

Jak otwarte sklepy 1 lipca? Biedronka, Tesco, Lidl, Żabka [GODZINY OTWARCIA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, w niedzielę 1 lipca sklepy będą otwarte. Popularne markety, takie jak Biedronka, Tesco, Lidl czy mniejsze sklepiki typu Żabka czynne będą w regularnych godzinach.

W Biedronce w niedzielę będzie można zrobić zakupy w godzinach od 8:00 do 21:00, a niektóre markety czynne będą nawet do 22:00. Sklepy sieci Lidl 1 lipca otwarte będą przeważnie do godziny 21:00, a Żabki do 23:00. Sklepy Tesco w niedzielę, 1 lipca czynne będą zazwyczaj do 22:00 lub 23:00. Niektóre supermarkety zamykają się jednak już o godzinie 20:00, dlatego wybierając się na zakupy w najbliższy weekend, warto odpowiednio wcześniej sprawdzić szczegółowe godziny otwarcia wybranego sklepu.

RadioZET.pl/JW