Zamknij

Debata wyborcza 2020: kiedy i gdzie się odbędzie? [TRANSMISJA, TVP, TVN, STREAM ONLINE]

02.07.2020 15:00
Debata wyborcza 2020: kiedy i gdzie się odbędzie? Gdzie będzie transmitowana? [TVP, TVN, ONLINE]
fot. WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Debata 2020.  Debata wyborcza z udziałem Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego poprzedzi II turę wyborów prezydenckich. Możliwe, że zorganizują ją wspólnie trzy największe, polskie telewizje: TVP, Polsat i TVN. Sprawdzamy, kiedy odbędzie się debata i gdzie ją obejrzeć.

Debata wyborcza 2020: TVP [GODZINA, TRANSMISJA]

Debata przed II turą wyborów prezydenckich odbędzie się 6 lipca o godzinie 21. Starcie Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy pokaże TVP, TVP Info i TVP Polonia.

Debata wyborcza: kiedy będzie? [TVN, POLSAT]

W pierwszych dniach po zakończeniu I tury wyborów padła propozycja zorganizowania osobnej debaty kandydatów, zorganizowanej przez TVN, Wirtualną Polskę i Onet. Miałaby się ona odbyć 2 lipca, a na jej prowadzących wyznaczono Monikę Olejnik, Grzegorza Kajdanowicza, Andrzeja Stankiewicza i Marka Kacprzaka.

Do debaty Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego nie doszło, bo na warunki rozmowy nie zgodził się urzędujący prezydent. Jak tłumaczyli przedstawiciele jego sztabu, Andrzej Duda miał już w podanym terminie wyznaczone spotkanie z wyborcami w zachodniej Polsce. Wcześniej prezydent zaproponował, żeby TVN, TVP i Polsat zorganizowali wspólną debatę. Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl, pierwsza z tych stacji już zgodziła  się z tym postulatem.

 W zeszły wtorek, 30 czerwca, propozycję zorganizowania wspólnej debaty wysunął Polsat. Według portalu wirtualnemedia.pl, TVN i TVP nie dały jeszcze odpowiedzi.

Sprawdź: Rafał Trzaskowski. Program wyborczy

Sprawdź: Andrzej Duda: Program wyborczy 

Debata wyborcza 2020: TVP. Gdzie obejrzeć debatę online?

Debata wyborcza TVP będzie transmitowana na żywo w Internecie. Można ją obejrzeć na streamie TVP Info – LINK 1LINK 2.

Zobacz też:

RadioZET.pl/PAB