Zamknij

DJ Decks - kim jest Dariusz Działek, zawodnik FFF? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
18.12.2019 15:28
DJ Decks - kim jest Dariusz Działek, zawodnik FFF? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]
fot. Youtube/DJ Decks

Dj Decks, a właściwie Dariusz Działek, jest zawodnikiem drugiej odsłony Free Fight Federation. Producent muzyczny w drugiej połowie grudnia 2019 zmierzy się w klatce z Tomaszem Słodkiewiczem. Przedstawiamy informacje na temat wzrostu DJ Decksa, wieku, Instagrama oraz sprawdzamy szczegóły na tematy życia prywatnego i kariery Dariusza Działka.

Kim jest DJ Decks, Dariusz Działek? Wzrost, wiek, dziewczyna, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat zawodnika Free Fight Federation 2, można znaleźć w tym artykule.

DJ Decks z Free Fight Federation - kim jest Dariusz Działek?

DJ Decks, czyli Dariusz Działek, to polski DJ, producent muzyczny, przedsiębiorca oraz rugbysta. Zawodnik FFF dużą popularność zdobył przede wszystkim za sprawą występów w zespole hip-hopowym "Slums Attack". Był on członkiem grupy muzycznej w latach 1998-2015. Za album "Na legalu?" wydany w 2001 roku zespół został nagrodzony Fryderykiem w kategorii "Album Roku – Hip-Hop". Ponadto płyta uzyskała status platynowej. Na swoim koncie grupa muzyczna "Slums Attack" ma także m.in. takie albumy jak "Szacunek ludzi ulicy" czy "Całkiem nowe oblicze".

Z kolei DJ Decks jako producent muzyczny współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak WWO, Pięć Dwa Dębiec, Fenomen, Medi Top Glon, Onar oraz Kaczor.

Dariusz Działek może poszczycić się także wieloma wyróżnieniami. Niewątpliwie do jednych z najbardziej prestiżowych należy zajęcie w 2001 roku czwartego miejsca na mistrzostwach Europy DJ-ów Vestax Extravaganza. 

Co ciekawe, w latach 2011–2015 DJ Decks był także współwłaścicielem sklepu i marki odzieżowej Terrorym. Dariusz Działek prowadzi również studio nagraniowe. Mężczyzna jest także zawodnikiem występującym w ekstraklasie rugby drużyny KS Posnania.

DJ Decks w Free Fight Federation 2 zmierzy się w klatce z Tomaszem Słodkiewiczem. Ponadto podczas sportowego wydarzenia wystąpią m.in. Piotr Świerczewski, Damian Osytek,  Paweł Trybała, Klaudia Pawicka, Patrycja Zahorska oraz Justyna Haba

FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]

Zagłosuj

Kto wygra walką DJ Decks - Tomasz Słodkiewicz?

Liczba głosów:

DJ Decks - wzrost, wiek, Instagram, życie prywatne

Wiele osób zastanawia się, jaki jest wiek DJ Decksa. Zawodnik MMA FFF urodził się 9 października 1976 roku, co oznacza, że w 2019 skończył 43 lata. Na próżno jednak szukać w sieci informacji o wzroście Dariusza Działka.

Życie prywatne muzyka owiane jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że ma żonę i dwie córki.

DJ Decks na Instagramie figuruje pod nazwą: djdecks. Obecnie obserwuje go ponad 47 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW