Zamknij

Daddy Yankee w Polsce 2019 - BILETY. Kiedy, gdzie i za ile wejściówki? [CENA]

Jolanta Waligóra
29.03.2019 08:02
Daddy Yankee w Polsce 2019 - BILETY. Kiedy, gdzie i za ile wejściówki? [CENA]
fot. PIXABAY

Bilety na koncert Daddy Yankee w Krakowie 2019 trafią do sprzedaży pod koniec marca - informacja ta została oficjalnie potwierdzona. Choć muzyczne wydarzenie odbędzie się dopiero w czerwcu, to w wejściówki warto zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej. Z pewnością rozejdą się w błyskawicznym tempie. Szczegółowe informacje o biletach na koncert Daddy Yankee w Polsce 2019 i ich cenach, zamieszczamy poniżej.

Daddy Yankee w Krakowie 2019 - BILETY. Kiedy wejściówki na muzyczne wydarzenie trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Za ile? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o biletach na koncert Daddy Yankee w Polsce 2019 i sprawdzamy ich ceny.

Daddy Yankee w Polsce 2019 - BILETY: kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyka, którzy zastanawiają się, kiedy bilety na koncert Daddy Yankee w Krakowie 2019 trafią do sprzedaży. Wejściówki będzie można nabyć już od piątku, 29 marca od godziny 11:00. Sprzedaż biletów na koncert Daddy Yankee w Polsce 2019 odbywać się będzie za pośrednictwem strony: eventim.pl. Można je także nabyć w punktach sprzedaży Eventim, w salonach Empik, Saturn i Media Markt.

Daddy Yankee to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków latynoskiej sceny muzycznej, nazywany królem Reggaeton. Jest autorem takich mega hitów jak "Gasolina", "Despacito", "Dura" czy "Con Calma". Koncert Daddy Yankee w Polsce w 2019 roku będzie pierwszym występem muzyka w naszym kraju. Wydarzenie muzyczne będzie mieć miejsce 13 czerwca 2019 r. w TAURON Arenie Kraków. Koncert odbędzie się w ramach tegorocznej światowej trasy koncertowej artysty. 

Bilety na koncert Daddy Yankee w Krakowie 2019 - CENA. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na koncert Daddy Yankee w Polsce 2019 oscylują w granicach od 149 do 279 zł. Osoby niepełnoletnie, do 15. roku życia (włącznie), mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Daddy Yankee w Krakowie 2019?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW