Zamknij

Dagmara Kaźmierska - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? [INSTAGRAM, WIEK]

06.10.2020 17:32
Dagmara Kaźmierska - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Kim jest Dagmara Kaźmierska, gość w programie Kuby Wojewódzkiego? Choć jest ona znana z programu "Królowe Życia", wiele osób nadal szuka informacji na jej temat. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o niej wiedzieć przed emisją programu, czyli m.in. kim jest Dagmara Kaźmierska, ile ma lat i inne informacje.

Dagmara Kaźmierska: wiek, Instagram - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje, czyli m.in. kim jest Dagmara Kaźmierska, ile ma lat i inne.

Krzysztof Zalewski: sylwetka gościa programu Kuby Wojewódzkiego [PARTNERKA, OJCIEC, WIEK, IDOL]

Kim jest Dagmara Kaźmierska i ile ma lat? [WIEK, INSTAGRAM]

Dagmara Kaźmierska ma 45 lat, urodziła się 12 kwietnia 1975. Pochodzi z Kłodzka, gdzie również aktualnie mieszka. Najbardziej znana jest z udziału w programie telewizyjnym TTV "Królowe życia". Jest również niezawodową aktorką - występowała m.in. w filmach Patryka Vegi. Ma syna Conana.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska obchodziła urodziny. Ile lat ma gwiazda TTV?

Na Instagramie Dagmara Kaźmierska jest aktywna jako @queen_of_life_77. Jej konto obserwuje ponad 947 tysięcy użytkowników.

Dagmara Kaźmierska gościem Kuby Wojewódzkiego

We wtorek, 6 października Dagmara Kaźmierska pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego razem z Marcinem Perchuciem. W oficjalnym opisie odcinka czytamy:

Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie Kuby z Marcinem Perchuciem - aktorem, współtwórcą legendarnej "Montowni" i dziesiątek fantastycznych kreacji takich jak Krzysztof z "Usta Usta" oraz królową życia Dagmarą Kaźmierską.

"Kuba Wojewódzki" to polski program telewizyjny typu talk-show, prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego i emitowany od 4 października 2002 początkowo na antenie Polsatu (2002–2006), a następnie TVN (od 2006). 

RadioZET.pl