Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Damian Kordas - kim jest uczestnik "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, INSTA]

23.05.2019 09:15

Damian Kordas jest uczestnikiem nowej edycji "Agent Gwiazdy". To nie pierwszy program, w którym kucharz wziął udział - wielu widzów TVN może kojarzyć go przede wszystkim z IV edycji "MasterChefa", gdzie zajął pierwsze miejsce, zostając najmłodszym zwycięzcą "MasterChefa" w Europie. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Damiana Kordasa można znaleźć poniżej.

Damian Kordas - kim jest uczestnik "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, INSTA] fot. Instagram/Damiankordas

Kim jest Damian Kordas? Wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna, "MasterChef", kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat uczestnika nowe edycji programu "Agent Gwiazdy" można znaleźć w tym artykule.

Damian Kordas z "Agenta Gwiazdy" - kim jest uczestnik programu?

Damian Kordas pochodzi z Wrocławia. Studiował weterynarię, jednak jego największą pasją jest gotowanie. Od 6. roku życia Damian Kordas choruje na cukrzycę Typu 1., ale nie przeszkadza mu to w rozwoju kulinarnych umiejętności. Zaczął gotować w 2005 roku, kiedy jego tata wyjechał na misję do Afganistanu, a on chciał pomóc mamie, która pracowała i studiowała. Kiedy czegoś nie wiedział, to zawsze dzwonił po poradę kulinarną do babci. Celem Damiana Kordasa jest ukończenie Le Cordon Bleu w Paryżu i odbycie stażu u Gordona Ramseya, by potem móc otworzyć swoją własną restaurację.

Wielu widzów TVN może kojarzyć kucharza przede wszystkim z udziału w IV edycji programu "MasterChef". Damian Kordas zajął wtedy 1. miejsce (był najmłodszym zwycięzcą "MasterChefa" w Europie) i wydał swoją książkę kucharską "Moje pyszne inspiracje". Kucharz niedługo po wygranej założył swój kanał na Youtube "Damian Kordas". Cyklicznie zamieszcza tam filmiki (do których często zaprasza znane osoby) z prostymi przepisami na różnorakie dania.

Damian Kordas w "Agencie Gwiazdy" rywalizować będzie m.in. z Edytą Górniak, Katarzyną Wołejnio, Aleksandrem Dobą, Agatą Nizińską, Wiktorem Mrozikiem, Andrzejem Gołotą, Marią Sadowską, Michałem Koterskim czy Angeliką Muchą, z którą znał się już przed programem.

Agent gwiazdy 4 - kto jest agentem i kto wygra finał? [ZWYCIĘZCA PROGRAMU]

Damian Kordas - wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna

Damian Kordas w tym roku skończy 26 lat. Ma około 175-180 cm wzrostu. Kucharz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza liczne zdjęcia z podróży oraz z przygotowanych potraw. Damian Kordas na Instagramie figuruje pod nazwą: damiankordas. Obecnie obserwuje go blisko 300 tysięcy osób.

Jakiś czas temu dziewczyną Damiana Kordasa była modelka i finalistka "Top Model" Karolina Pisarek. Para jednak rozstała się w 2017 roku. Nie wiadomo, czy kucharz obecnie się z kimś spotyka.

RadioZET.pl/JW

Oceń