Zamknij

Dance Dance Dance 2 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

Karolina Piotrowska
16.04.2020 13:00
Dance Dance Dance 2 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?
fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Kiedy finał Dance Dance Dance 2, gdzie oglądać i kto powalczy o zwycięstwo w ostatnim odcinku programu? W półfinale zostaną wyłonione 3 pary, które w finale będą rywalizować o wygraną. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o tym, gdzie, o której godzinie i kiedy finał Dance Dance Dance 2 oraz szczegóły ostatniego odcinka.

Dance Dance Dance 2 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Do końca programu pozostało już niewiele czasu, dlatego sprawdzamy, kiedy finał Dance Dance Dance 2020, gdzie oglądać ostatni odcinek, kiedy, o której godzinie oraz co będzie można w nim zobaczyć.

Dance, dance, dance 2020 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 2. edycji programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Dance Dance Dance 2 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek programu?

Mając na uwadze epidemię COVID-19 Telewizja Polska podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu drugiej edycji tanecznego show. Zmianie ulegną też niektóre zasady i przebieg Wielkiego Finału "Dance Dance Dance". Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS widzów.

Wiemy już, kiedy w telewizji pojawi się ostatni odcinek jednego z programów TVP i znamy już oficjalnie dokładną datę. Finał Dance Dance Dance 2 został zaplanowany na sobotę, 25 kwietnia 2020 roku. W ostatnim odcinku o zwycięstwo powalczą już tylko 3 pary, które zostaną wyłonione w półfinale w sobotę, 18 kwietnia 2020. 

Gdzie i o której godzinie oglądać finał Dance Dance Dance 2020?

W sobotę 18 kwietnia 2020 r. zostaną wyemitowane występy solowe Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Tego dnia z programem pożegna się jeden z duetów, który zgromadzi najmniejszą liczbę punktów. Pozostałe trzy pary wezmą udział w wielkim finale w sobotę, 25 kwietnia 2020 roku. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji w finale zmierzyły się dwie pary. 

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto również decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie "Dance Dance Dance". Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną - 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych. 

Wielki finał zrealizowany zostanie w studiu "Pytania na Śniadanie", w którym pojawią się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz KammelIda Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem

Przypomnijmy, że na początku marca zawieszono nagrania "Dance Dance Dance". Odcinki zrealizowane przed epidemią koronawirusa widzowie cały czas mogą oglądać na antenie TVP2.

Dance Dance Dance 2: zawieszono nagrania. Program nie znika z anteny

Dodatkowo w sobotę, 18 kwietnia 2020 r. o godzinie 20.00 w TVP2 widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek "Dance Dane Dance The Best Of" będący przypomnieniem najważniejszych wydarzeń z występów w duetach. 

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP