Zamknij

Dance, Dance, Dance 2 - kto wygrał finał drugiej edycji programu? [ZWYCIĘZCA 25.04.2020]

Jolanta Waligóra
25.04.2020 21:50
Dance, Dance, Dance 2 - kto wygrał finał drugiej edycji programu? [ZWYCIĘZCA 25.04.2020]
fot. Instagram.com/dancedancedancetvp

Kto wygrał "Dance, Dance, Dance 2"? Długo wyczekiwany finał tanecznego programu można było obejrzeć w sobotę 25 kwietnia 2020 roku i to właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, która para zwyciężyła popularne show TVP. Szczegółowe informacje na temat zwycięzców "Dance, Dance, Dance" 2020 i tego, kto wygrał drugą edycję programu, można znaleźć poniżej.

"Dance, Dance, Dance" 2020 - FINAŁ: kto wygrał drugą edycję programu tanecznego TVP? Kim jest zwycięzca? Kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć ostatni odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kto wygrał "Dance, Dance, Dance 2" 25 kwietnia 2020 roku.

Dance, Dance, Dance 2020 - kto wygrał finał drugiej edycji programu? [25.04]

Kto wygrał "Dance, dance, dance 2"? To pytanie zadaje sobie wielu fanów tanecznego show, którzy przez kilka ostatnich tygodni śledzili poczynania gwiazd na parkiecie. Do wielkiego i długo wyczekiwanego finału popularnego programu TVP awansowały trzy pary, tj.  Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Anna Kaczmarczyk i Mateusz Łapka. Już wiemy, kto wygrał finał programu.  Zwycięzcami "Dance, Dance, Dance 2" zostali Fit Lovers.

Finał Dance, Dance, Dance 2 - ZWYCIĘZCA: kto wygrał program 2020?

Mając na uwadze epidemię COVID-19 Telewizja Polska podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu drugiej edycji tanecznego show. 

Finał drugiej edycji "Dance, Dance, Dance" odbył się w sobotę, 25 kwietnia 2020 roku. Ostatni odcinek tradycyjnie wyemitowany został o godzinie 20:00 w Telewizji Polskiej.

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto również decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie "Dance Dance Dance". Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostały wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS wskazali najlepszą parę, która przeznaczy wygraną - 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych. 

Fit Lovers, zwycięzcy "Dance Dance Dance 2", przekazali wygraną dla Integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie. Instytucja funkcjonuje od 1991 roku i wspiera osoby z niepełnosprawnością m.in. ruchową.

Dance, dance, dance 2: wiemy, komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych

Wielki finał zrealizowany został w studiu "Pytania na Śniadanie", w którym pojawili się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączyli się także online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

RadioZET.pl/JW