Zamknij

Dance, Dance, Dance 3 - kiedy trzecia edycja programu i kiedy oglądać w TVP? [DATA]

Jolanta Waligóra
27.04.2020 08:53
Dance, Dance, Dance 3 - kiedy trzecia edycja programu i kiedy oglądać w TVP? [DATA]
fot. Instagram.com/dancedancedancetvp

Kiedy "Dance, Dance, Dance 3"? Informacji na temat nowych odcinków trzeciej edycji tanecznego show oraz tego, czy kolejny sezon programu w ogóle powstanie, już teraz poszukuje wiele osób. Szczegóły dotyczące tego, kiedy premiera "Dance, Dance, Dance 3" i kiedy oglądać show TVP, można znaleźć poniżej.

"Dance, Dance, Dance 3" - kiedy premiera trzeciej edycji programu TVP? Czy powstanie nowy sezon tanecznego show? Kiedy oglądać nowe odcinki i o której godzinie emisja w TV? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę premiery 3. edycji "Dance, Dance, Dance".

Dance, Dance, Dance 3 - kiedy trzecia edycja programu i czy będzie?

Informacje na temat tego, kiedy "Dance, Dance, Dance 3" i czy kolejny sezon w ogóle powstanie, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich fanów tanecznego programu emitowanego w Telewizji Polskiej. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie 3. edycja "Dance, Dance, Dance" i - co najważniejsze - czy w ogóle powstanie.

Jak czytamy na portalu WirtualneMedia.pl, drugi sezon programu po trzech tygodniach emisji śledziło około 1,60 mln widzów. TVP2 w czasie emisji programu jest więc liderem rynku. Patrząc na tak wysokie wyniki oglądalności show, można spodziewać się, że producenci będą chcieli nakręcić trzeci sezon programu. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że powstaną kolejne odcinki.

Dance, Dance, Dance, 3. edycja - kiedy oglądać w TVP i o której godzinie?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy "Dance, Dance, Dance 3" i czy trzeci sezon na pewno powstanie. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że finał "Dance, Dance, Dance 2" został zaplanowany na sobotę, 25 kwietnia 2020 roku. W ostatnim odcinku o zwycięstwo powalczą już tylko 3 pary, które zostaną wyłonione w półfinale w sobotę, 18 kwietnia 2020.  

Dance Dance Dance 2 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

RadioZET.pl/JW