Dance, dance, dance, 2. sezon - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 2. edycji?

18.04.2019 09:56

Uczestnicy 2. edycji "Dance, dance, dance" i data premiery nowego sezonu to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów programu. Mamy dobrą wiadomość - pojawiła się informacja o kontynuowaniu show, a nowe odcinki prawdopodobnie będzie można oglądać w 2020 roku. Kto wystąpi w sezonie 2. "Dance, dance, dance"? Szczegóły zamieszczamy poniżej.

Dance, dance, dance, 2. sezon - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 2. edycji? fot. Instagram.com/kurdejszatan

"Dance, dance, dance", sezon 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi w 2. edycji programu tanecznego? Kiedy premiera nowych odcinków show? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje o uczestnikach "Dance, dance, dance 2" i przedstawiamy datę premiery.

Dance, dance, dance - kto wygra finał? [ZWYCIĘZCA 21.04.2019]

Dance, dance, dance, 2. sezon - UCZESTNICY: kto wystąpi w nowej edycji?

Uczestnicy 2. edycji "Dance, dance, dance" to informacje, których od dawna wyczekują wszyscy fani programu. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Pełna lista uczestników "Dance, dance, dance 2" nie jest jeszcze znana. Już teraz jednak pojawiają się pierwsze spekulacje na ten temat. Mówi się, że w nowej edycji programu może wystąpić Barbara Kurdej-Szatan, która prowadziła pierwszą odsłonę show. Wszystko za sprawą jej wyznania w wywiadzie dla magazynu Kurier TV.

Jeśli powstanie kolejna edycja, zdrowie dopisze i uda się zgrać terminy zawodowe, chętnie wystąpimy z mężem. Prowadzącą stałam się trochę przez przypadek. Oczywiście bardzo to polubiłam, wręcz pokochałam i się w tym odnalazłam. Robię to więc z przyjemnością, bo uwielbiam tę wytwarzającą się adrenalinę podczas programów na żywo, ale tak naprawdę spełniam się całkowicie, gdy występuję na scenie albo przed kamerą. Mam po prostu artystyczną duszę. - czytamy we wspomnianym powyżej wywiadzie.

"Dance, dance, dance": Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w drugiej edycji?

Jeśli tylko pojawią się oficjalne informacje na temat tego, kto wystąpi w sezonie 2. "Dance, dance, dance", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Dance, dance, dance 2 - kiedy premiera nowego sezonu programu? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji o tym, kiedy 2. sezon "Dance, dance, dance". Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, nową edycję będzie można oglądać wiosną 2020 roku w Telewizji Polskiej. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać 2. sezon "Dance, dance, dance"?

Przypominamy, że "Dance, dance, dance" to kolejny taneczny program w TVP. W pierwszym sezonie show mogliśmy oglądać celebrytów, którzy tańczą układy znane m.in. z teledysków znanych muzyków, jak np. Michaela Jacksona czy Justina Timberlake.

RadioZET.pl/JW

Oceń