Zamknij

Dance, dance, dance 2020 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 2. edycji programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Jolanta Waligóra
28.02.2020 14:30
Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w drugiej edycji programu 2020? [LISTA]
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

Uczestnicy "Dance, dance, dance 2" to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów programu Telewizji Polskiej. Na szczęście wszystkie szczegóły na temat drugiego sezonu show są już znane i wiadomo, kto wystąpi w nowych odcinkach. Więcej o uczestnikach "Dance, Dance, Dance" 2020, można znaleźć poniżej.

"Dance, dance, dance" 2020 - UCZESTNICY: kto wystąpi w 2. edycji programu tanecznego TVP? Kiedy premiera nowych odcinków show? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje o uczestnikach "Dance, dance, dance 2" i przedstawiamy datę premiery drugiej edycji.

Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi w drugiej edycji programu?

Uczestnicy "Dance, dance, dance 2" to informacje, których od dawna wyczekują wszyscy fani programu. Nic dziwnego, w końcu show Telewizji Polskiej już od pierwszego odcinka zyskał sobie wielu zwolenników. Mamy bardzo dobre wiadomości - pełna lista uczestników "Dance, dance, dance" 2020 została już ujawniona.

W "Dance, Dance, Dance 2" zobaczymy prowadzących "Pytanie na śniadanie", Małgorzatę Tomaszewską oraz Aleksandra Sikorę. W programie pojawi się także Kasia Stankiewicz z Varius Manx. Wokalistka zatańczy w duecie z siostrą Anią. O zwycięstwo powalczy również Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz i jego brat Krzysztof.

Uczestnicy Dance, Dance, Dance 2 - LISTA UCZESTNIKÓW

Poniżej przedstawiamy pełną listę uczestników "Dance, Dance, Dance 2"

  • Katarzyna i Anna Stankiewicz 

Siostry niezłomne. Z jednej strony niezwykle wrażliwe, z drugiej bardzo silne. Kasia jest typem introwertyczki, Ania jej totalny przeciwieństwem. Mimo różnicy charakterów przez życie od zawsze niosła je muzyka. Są odważne, mają dystans do siebie i rozumieją się bez słów. Łączy je przyjaźń i uwielbienie do dobrego jedzenia. W programie chciałyby zatańczyć choreografię z wielokrotnie nagradzanego musicalu „Chicago”. 

Kasia Stankiewicz: wiek, wzrost, dzieci, Insta, mąż. Kim jest uczestniczka Dance Dance Dance?

Anna Stankiewicz - kim jest uczestniczka Dance Dance Dance 2? [WIEK, INSTAGRAM]

  • Rafał i Krzysztof Jonkisz 

Najmłodszy duet drugiej edycji programu. Bracia, dla których akrobatyka jest sposobem na życie. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi. W rodzinnym mieście znani z tego, że podczas szkolnych dyskotek głównie podpierali ściany. W programie zamierzają udowodnić, że potrafią być królami parkietu. Od ponad roku razem mieszkają w Warszawie. 

Rafał Jonkisz - wiek, rodzeństwo, wzrost, waga: kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2?

Krzysztof Jonkisz - kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2? [WIEK, INSTAGRAM]

  • Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka

Poznali się na egzaminach do Akademii Teatralnej. Studiowali na jednym roku i razem mieszkali. Na co dzień oddani przyjaciele i - jak sami mówią - rodzeństwo z wyboru. Wielokrotnie mieli okazję tańczyć ze sobą. Z nutą nostalgii i uśmiechem wspominają wspólny taniec na weselu Mateusza, który był połączeniem wielu technik z naciskiem na bieganie wokół siebie. Uwielbiają wspólnie jeździć na rolkach i oglądać bajki. Mają łatwość w nauce kroków ale lubią odmienne style taneczne. Marzą o układach z klipów Bruno Marsa, Beyoncé i Justina Biebera. 

Anna Karczmarczyk - wzrost, wiek, Insta, mąż. Kim jest uczestniczka "Dance, Dance, Dance 2"?

Mateusz Łapka - kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance 2"? [WIEK, WZROST, INSTA]

  • Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz 

Zawodowi trenerzy - ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ona ze specjalizacją fitness, on gimnastyka. Poznali się na studiach. Mateusz skrycie podkochiwał się w Pameli, ale ona traktowała go początkowo wyłącznie jako przyjaciela. Dziś wspólnie prowadzą firmę i są jedną z najpopularniejszych par w sieci, gdzie na co dzień motywują swoich widzów do zdrowego stylu życia. Obserwuje ich łącznie około 6 milionów osób! Papużki nierozłączki - robią razem niemal wszystko. Ich mocną stroną są kondycja i sportowy charakter. Nie boją się ciężkiej pracy i trudu. Nie poddają się, gdy coś im nie wychodzi. 

Fit Lovers - kim są Pamela i Mateusz, uczestnicy "Dance, Dance, Dance 2"? [WIEK, INSTA]

  • Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 

Poznali się w 2018 roku w redakcji porannego programu TVP2. Połączyła ich tematyka show-biznesowa oraz… motoryzacja, o której mogą rozmawiać godzinami. Ona mówi do niego „Olo”, on do niej „Gocha”. Mają podobne charaktery. Zawsze skupiają się na detalach, które dla innych są niezauważalne. Wciąż się siebie uczą i wierzą, że udział w programie pozwoli im poznać się jeszcze lepiej. Pierwsze treningi uświadomiły im, że obojgu trudno zapamiętać choreografię. Otwarci, gadatliwi, nie mają względem siebie żadnych tajemnic. 

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?

Aleksander Sikora - wiek, wzrost, partnerka, życie prywatne. Kim jest dziennikarz?

  • Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański 

Aktorski duet. Poznali się 14 lat temu na planie serialu „M jak Miłość”. Szybko okazało się, że oprócz pracy łączy ich również wspólna pasja - piłka nożna. Od lat zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich. Pracowici, zawzięci, ambitni, przykładają wagę do szczegółów. Dogadują się bez słów i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Taneczne umiejętności najchętniej zaprezentowaliby w choreografiach z oldschoolowych klipów, m.in: zespołów Kris Kross i Run-D.M.C.

Rafał Mroczek - wiek, wzrost, dziewczyna, dzieci, Insta. Kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance"?

Przemysław Cypryański - kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance 2"? [WIEK, WZROST, INSTA]

2. sezon "Dance, dance, dance" będzie można oglądać od 29 lutego 2020 roku w Telewizji Polskiej. Z kolei treningi do drugiej edycji "Dance, dance, dance" rozpoczęły się w połowie stycznia. Zgodnie z zasadami w każdym z odcinków pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową.

Zagłosuj

Będziesz oglądać 2. sezon "Dance, dance, dance"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe/Archiwum prywatne/JW