Zamknij

Dance, dance, dance - kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA 21.04.2019]

Jolanta Waligóra
23.04.2019 09:53
Dance, dance, dance - kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA 21.04.2019]
fot. Instagram.com/kurdejszatan

Kto wygrał "Dance, dance, dance"? Finał pierwszej edycji tanecznego show odbył się w Wielką Niedzielę, 21 kwietnia. Na parkiecie zmierzyły się dwie finałowe pary - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Patrycja Kazadi z siostrą Victorią. Informację o tym, kto został zwycięzcą "Dance, dance, dance" znajdziecie w naszym artykule. Oto wyniki "Dance, dance, dance".

"Dance, dance, dance" - kto wygrał w finale? Kto został pierwszym zwycięzcą tanecznego show? Czy wygrali Wiktoria Gąsiewska z Adamem Zdrójkowskim, czy Patrycja Kazadi z siostrą Victorią? Informacje o tym, kto wygrał finał "Dance, dance, dance" 21.04 można znaleźć w tym artykule po emisji odcinka.

"Dance, dance, dance" - ZWYCIĘZCA. Kto wygrał finał programu? [WYNIKI 21.04]

Kto wygrał "Dance, dance, dance"? To pytanie zadaje sobie wielu fanów tanecznego show, którzy przez kilka ostatnich tygodni śledzili poczynania gwiazd na parkiecie. Miejsce w finałowym odcinku wywalczyły dwie pary - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Patrycja Kazadi z siostrą Victorią Kazadi. Już znamy wyniki i wiemy, która z nich zwyciężyła w wielkim finale. Pierwszą edycję "Dance, dance, dance" wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Para otrzymała w nagrodę 100 tysięcy złotych. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przekazali główną wygraną na cele charytatywne.

Zagłosuj

Czy zgadzasz się z wynikami finału "Dance, dance, dance"?

Liczba głosów:

Przypominamy, że oprócz wspomnianych powyżej par, w programie udział brali: Miss Polski Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio czy gwiazdy serialu "Na Sygnale" – Monika Mazur i Darek Wieteska. Taneczne umiejętności na widowiskowej scenie prezentowali także prezenterka programu "Pytanie na Śniadanie" Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak. Świat sportu reprezentowała wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim, którzy odpali tuż przed finałem "Dance, dance, dance".

Wiele osób szuka także w sieci informacji o tym, kiedy 2. sezon "Dance, dance, dance". Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, nową edycję będzie można oglądać wiosną 2020 roku w Telewizji Polskiej. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w linku poniżej.

Dance, dance, dance, 2 sezon - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 2. edycji? 

RadioZET.pl/JW