Zamknij

Daniel Borzewski - kim jest nowy Mister Polski 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
07.11.2019 10:42
Daniel Borzewski - kim jest nowy Mister Polski 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EASTNEWS

Nowym Misterem Polski 2019 został Daniel Borzewski. 23-latek pochodzący z Radzikowa Nowego został zwycięzcą konkursu na Mistera Polski, który odbył się 6 listopada w Teatrze Capitol. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Mister Polski 2019 Daniel Borzewski, jego wiek i wzrost, można znaleźć poniżej.

Kim jest Daniel Borzewski, Mister Polski 2019? Wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowego Mistera, można znaleźć w tym artykule.

Daniel Borzewski Misterem Polski 2019

Wyniki długo wyczekiwanego konkursu na Mistera Polski zostały ogłoszone w środę, 6 listopada w warszawskim Teatrze Capitol. Zwycięzcą finału został Daniel Borzewski, który został nowym Misterem Polski 2019. Co więcej, 23-latek otrzymał także takie tytuły jak Mister Polski "Pytania na śniadanie" oraz Mister Social Media.

Podczas wieczornego wydarzenia na scenie pojawiło się 28 finalistów, którzy zaprezentowali się w różnych strojach - zarówno w eleganckich garniturach, jak i w kąpielówkach oraz strojach sportowych. Niektórzy uczestnicy pochwalili się także swoimi talentami - głównie tańcem i śpiewem. W jury konkursu na Mistera Polski 2019 zasiedli: byli Misterzy, czyli Tomasz Zarzecki i Jakub Kucner, Gosia Andrzejewicz, Ola Kot i zwyciężczyni programu "Love Island. Wyspa miłości" Sylwia Madeńska. 

Daniel Borzewski - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Mister Polski 2019 Daniel Borzewski ma 23 lata. Na próżno jednak szukać w sieci informacji na temat jego wzrostu. Zwycięzca konkursu pochodzi z Radzikowa Nowego, ale od kilku lat mieszka w Warszawie.

Daniel Borzewski jest tancerzem i należy do grupy tanecznej Volt Agustina Egurroli. Współpraca ta umożliwiła mu występy w popularnych programach, takich jak "Mam Talent" (gdzie doszedł aż do półfinału), "Taniec z Gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Jaka to melodia" oraz "The Voice of Poland". Mister Polski Daniel Borzewski tańczył także na takich wydarzeniach jak festiwal w Opolu, corocznych imprezach sylwestrowych w Warszawie i Zakopanem. Brał udział również w teledyskach. 23-latek uwielbia także śpiewać. 

Ponadto Daniel Borzewski prowadzi social media grupy tanecznej Volt oraz zajmuje się stronami internetowymi agencji tanecznej i Agustina Egurroli.

Wiadomo także, że zwycięzca konkursu jest singlem.

Mister Polski 2019 aktywny jest w mediach społecznościowych. Daniel Borzewski na Instagramie figuruje pod nazwą: daniel.borzewski. Obecnie obserwuje go ponad 13 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW