Zamknij

Daniel Martyniuk: kim jest syn słynnego muzyka disco polo?

Redakcja
18.05.2018 14:58
Daniel Martyniuk syn Zenona
fot. Facebook

Kim jest Daniel Martyniuk, syn gwiazdora disco polo? Zrobiło się o nim głośno z powodu informacji, jakoby został zatrzymany za posiadanie narkotyków. On sam zdementował te pogłoski i wyjaśnił, że osoby odpowiedzialne za te fałszywe doniesienia zostaną pozwane do sądu. Mimo to, chcąc nie chcąc, o nim samym zrobiło się głośno. Kim jest i czym się zajmuje syn Zenona Martyniuka?

Daniel Martyniuk kilka dni temu pojawił się w polskich mediach za sprawą doniesień lokalnego tygodnika "Echo Turku". Gazeta poinformowała o tym, że został on zatrzymany przez policję, a w momencie zatrzymania miał mieć przy sobie marihuanę.

Na swoim profilu na Facebooku syn gwiazdora disco polo zdementował pogłoski.

- Chciałbym zdementować plotki, dotyczące mojego rzekomego zatrzymania przez policję. Chciałbym powiedzieć, że takie coś nigdy nie miało miejsca osoby które to wymyśliły odpowiedzą za to, sprawa zostanie skierowana do sądu - wyjaśnił.

Kim jest Daniel Martyniuk?

Zenon Martyniuk od razu murem stanął za swoim synem i zaprzeczał sensacjom. Mimo wszystko o Danielu, choć sam nie idzie w ślady ojca i nie zależy mu na popularności, zrobiło się głośno. Wielu internautów zastanawia się, kim jest i czym zajmuje się Daniel Martyniuk.

Syn wokalisty Akcentu ma 28 lat i niedawno ukończył Szkołę Morską w Gdyni. Żeglarstwo jest jego wielką pasją, ale zajmuje się też prowadzeniem biznesu - ma własny pub (którego nazwa nawiązuje poniekąd do żeglarstwa. Prywatnie jest związany z Eweliną Golczyńską, z którą, jak informują plotkarskie serwisy, mieszka w swoim apartamencie w Białymstoku. Apartament ten dostać miał w prezencie od rodziców za ukończenie studiów.

Jak wygląda Daniel Martyniuk i czy jest podobny do ojca? Oto jedno z nowszych zdjęć syna króla disco polo.

1

Daniel Martyniuk z dziewczyną: mają ślubne plany?

W 2017 roku Zenon Martyniuk przyznał, że już przygotowywał się do ślubu swojego syna. Daniel związany był z tajemniczą farmaceutką z Elbląga i mieli ślubne plany (jak informował "Dobry Tydzień" ceremonia ślubna miała odbyć się w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim, gdzie przed laty odbył się ślub Zenona i Danuty Martyniuków). Niestety, związek się rozpadł, a chłopak - jak to marynarz - szybko znalazł inną miłość. Została nią Faustyna z Sierpca.

Obecnie i tamten związek jest już historią, a nową dziewczyną Daniela Martyniuka jest wspomniana już Ewelina. Czy mają ślubne plany? Tego nie zdradzają.

RadioZET.pl/SA