Zamknij

Danny Ferreri - wiek, Instagram, wzrost, dziewczyna: kim jest prowadzący "Fame czy Shame"?

26.06.2020 12:54
Danny Ferreri - wiek, Instagram, wzrost, dziewczyna: kim jest prowadzący "Fame czy Shame"?
fot. Youtube/Danny Ferreri Vlogs

Danny Ferreri to prowadzący nowy program "Fame czy Shame", który emitowany jest w Player.pl. W związku z czym zaczęło pojawiać się wiele pytań dotyczących tego, kim jest Danny Ferreri i z czego zasłynął. Szczegóły dotyczące jego wieku, wzrostu oraz informacje na temat dziewczyny influencera, Instagrama i życia prywatnego, można znaleźć poniżej.

Kim jest Danny Ferreri? Dziewczyna, wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącego nowy program "Fame czy Shame", można znaleźć w tym artykule.

Danny Ferreri z Fame czy Shame - kim jest prowadzący program?

Danny Ferreri tak naprawdę ma na imię Daniel. Pochodzi z Bielska-Białej i jest Polakiem o włoskim korzeniach. Początkowo, zanim rozpoczął karierę w internecie, był piłkarzem. W latach 2012-2013 grał na pozycji napastnika w klubach piłkarskich Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz LKS Czaniec. Swój kanał na YouTube założył w 2018 roku i szybko zdobył popularność. Tworzy przede wszystkim zabawne filmiki o zaskakujących zakończeniach, często parodie.

Obecnie Danny Ferreri na YouTube może pochwalić się ponad 820 000 subskrypcjami. Jego każdy filmik z kolei ogląda kilkaset tysięcy osób. 

W 2020 roku Danny Ferreri i Saszan zostali prowadzącymi nowego programu emitowanego w Player.pl "Fame czy Shame". 

FAME czy SHAME - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowym programie na Player.pl?

Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

FAME czy SHAME: co to za program, kiedy pierwszy odcinek, o której i gdzie oglądać? [ZASADY]

Danny Ferreri - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Dannego Ferreri i wzrostu chłopaka. Youtuber urodził się 15 stycznia 1995 roku, więc na początku 2020 skończył 25 lat. Ma około 170 cm wzrostu.

Na początku 2019 roku w sieci zawrzało po tym, jak Ola Ciupa (modelka, znana ze współpracy z Donatanem i Cleo), zamieściła w swoich mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie z Dannym Ferreri. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu. Obecnie dziewczyną Dannego Ferreri jest Weronika Bolchajmer.

Dany Ferreri na Instagramie figuruje pod nazwą danny.ferreri. Chłopaka obserwuje ponad 210 tysięcy osób. 

RadioZET.pl