Zamknij

"Daredevil", sezon 4 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

Redakcja
23.10.2018 12:04
"Daredevil", sezon 4 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?
fot. Youtube/Netflix

Czy powstanie sezon 4. "Daredevil"? Informacji na ten temat szuka wielu fanów tytułowego serialu, którzy właśnie skończyli oglądać trzecią serię. Sprawdzamy, co na tę chwilę wiadomo o kontynuacji popularnego serialu.

"Daredevil", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie kolejna seria? Co już wiadomo w tej sprawie? Sprawdzamy wszystkie informacje o 4. sezonie "Daredevil".

"Daredevil", sezon 4 - czy powstanie kolejna seria?

Nie tak dawno pisaliśmy o 3. sezonie "Daredevil", który miał swoją premierę w piątek, 19 października zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce. W tym terminie na platformę Netflix tradycyjnie trafił cały, 13-odcinkowy sezon. Wielu fanów tytułowego serialu, którzy już zdążyli obejrzeć trzecią serię, szuka informacji na temat premiery 4. sezonu "Daredevil"

Wszyscy miłośnicy serialu muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na temat tego, czy powstanie sezon 4 "Daredevil". Jeśli taka wiadomość zostanie podana, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Daredevil", 4 sezon - co wiadomo o kolejnej części serialu?

Jak wspominaliśmy powyżej, nic jeszcze nie wiadomo o 4. sezonie "Daredevil". Jak podaje portal Na Ekranie, showunner produkcji Erik Oleson w wywiadzie dla Entertainment Weekly zapytany o kolejną serię odpowiedział, że nie ma żadnych oficjalnych decyzji w tej sprawie, ale jeśli takie zostaną podjęte, ma olbrzymią nadzieję, że będzie tego częścią.

Przypominamy, że w obsadzie 3. sezonu "Marvel: Daredevil" znaleźli się m.in.: Charlie Cox (jako Matt Murdock/Daredevil), Elden Henson (Foggy Nelson), Deborah Ann Woll (Karen Page), Rosario Dawson (Claire Temple). Dodatkowo do obsady powrócą Vincent D’Onofrio (Kingpin), Wilson Bethel, który zagra agenta FBI oraz Jay Ali, który także wcieli się w rolę agenta (Rahul „Ray” Nadeem). Co więcej, serial zyskał nowego showrunnera Erika Olesona, który zastąpił Douga Petrie i Marco Ramireza. 

» Szkoła dla elity, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA] «

RadioZET.pl/JW