Zamknij

Darek Wieteska – kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance"? [ŻONA, WIEK, ROLE]

Redakcja
01.03.2019 13:53
Darek Wieteska – kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance"? [ŻONA, WIEK, ROLE]
fot. Instagram

Darek Wieteska to uczestnik nowego programu TVP - "Dance, Dance, Dance". Aktor znany jest chociażby z występów w serialach "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Instynkt", czy "Na sygnale". W tym artykule znajdziecie szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Darka Wieteski.

Kim jest Darek Wieteska?  Podajemy informacje o aktorze: żona, wiek, role. Sprawdźcie co wiadomo o uczestniku "Dance Dance Dance".

>> Dance, Dance, Dance: znamy uczestników nowego programu TVP! [GALERIA]

Darek Wieteska: wiek, żona, role

Dariusz Wieteska to aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Ma 31 lat – urodził się 9 stycznia 1987 roku w Warszawie.  W 2010 ukończył naukę w Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Przygodę z aktorstwem rozpoczął w 2010 roku, kiedy zaczął odgrywać epizodyczne role w serialu Klan. Później występował jeszcze w kilkunastu innych serialach, a także wziął udział w „Tańcu z gwiazdami”. Żoną Darka Wieteski jest Urszula Zawadzka.

>> Dance Dance Dance w TVP: kiedy premiera, o co chodzi w nowym programie, kto wystąpi?

Darek Wieteska z "Dance, Dance, Dance" 

Darek Wieteska to uczestnik nowego programu "Dance, Dance, Dance". W turnieju obejrzymy gwiazdy, które będą odtwarzały układy taneczne znane m.in. z teledysków najbardziej znanych muzyków. W programie "Dance, Dance, Dance" wezmą udział postaci medialne, celebryci, aktorzy, a także początkujący tancerze. Na liście uczestników znaleźli się m.in Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Dziurska, Victoria Kazadi czy Emilian Gankowski. 

Program poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan.

RadioZET.pl/PZ