Zamknij

Daria Ładocha - wiek, przepisy, Instagram: kim jest prowadząca Ameryka Express 2?

Karolina Piotrowska
23.01.2020 12:14
Daria Ładocha - wiek, przepisy, Instagram: kim jest prowadząca Ameryka Express 2?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Wiosną 2020 na antenie TVN widzowie będą mogli oglądać nową edycję programu "Ameryka Express". Daria Ładocha została nową prowadzącą, w związku z tym w poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje o tym, kim jest, czym się zajmuje i inne najczęściej wyszukiwane informacje na jej temat.

Daria Ładocha - wiek, przepisy, data urodzenia, Instagram, książka, mąż: kim jest prowadząca Ameryka Express 2? Poniżej zebraliśmy najczęściej wyszukiwane informacje na temat nowej prowadzącej program TVN, czyli kim jest Daria Ładocha, jej wiek, data urodzenia i inne.

Kim jest Daria Ładocha? [WIEK, DATA URODZENIA, INSTAGRAM, MĄŻ]

Jak sama o sobie pisze na swojej oficjalnej stronie internetowej, Daria Ładocha jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, dyplomowanym coachem zdrowia (Colegium Civitas) i pasjonatką zdrowego stylu życia.

Współzałożycielka agencji reklamowej 4DB oraz redaktor naczelna nieistniejącego już Warszawskiego Poradnika Ślubnego, współpracowała z Dawidem Wolińskim, marką Lilou, wydawnictwem Adam & Eve, agencjami Pattern i White.

Daria Ładocha urodziła się w 1983 roku, ma 36 lat. Nie znajdziemy jednak w sieci dokładnej daty urodzenia Darii Ładochy.

Prowadzi dwa blogi kulinarne, program o żywieniu dzieci w Kuchni+ oraz czwartkową kuchnię w Dzień Dobry TVN. W 2017 roku została ambasadorem marki Lidl oraz zwyciężyła w drugiej edycji programu " Agent Gwiazdy".

Agent Gwiazdy 2: finał programu. Już wiadomo!

Daria Ładocha - przepisy, książka, "Patenciary"

Przepisy Darii Ładochy są dostępne m.in. na stronie internetowej Lidla oraz na kanale Youtube kuchnialidla.pl. Prowadzi również bloga Mamałyga.pl, gdzie możemy przeczytać więcej informacji, także na temat jej książek. Drugi jej blog to One More Thai i jak można domyśleć się po jego nazwie, znajdziemy tam przepisy inspirowane kuchnią tajską.

Jest autorką trzech książek kulinarnych i współautorką dwóch kolejnych. Pierwsza to „W mojej tajskiej kuchni”, gdzie zebrała ulubione przepisy z Tajlandii i zaklęła w piękny pamiętnik ze swoich podróży. Jest to pierwsza tajska książka kulinarna wydana w Polsce przez polskiego autora. Druga to „Gotuj zdrowo dla dzieci”, w której opisała ulubione przepisy dla całej rodziny z uwzględnieniem aspektów zdrowia dla maluchów. „Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn” to propozycja dla zabieganych osób, które mimo braku czasu chcą zdrowo się odżywiać. Jej przepisy trafiły również do publikacji redakcji Dzień Dobry TVN „Pysznie i zdrowo od rana do wieczora”, gdzie wyróżnieni zostali najlepsi kucharze gotujący w programie i ich przepisy. Kolejną pozycją jest książka wydana przez Lidla „Rodzinna kuchnia Lidla”, w której znajdują się kolorowe przepisy na dania rodzinne proponowane nie tylko przez Darię, ale również Karola Okrasę i Pawła Małeckiego. - czytamy w zakładce O mnie na blogu Darii Ładochy.

"Patenciary" to program kulinarny, który można było oglądać jesienią 2018 roku na kanale Food Network. Daria Ładocha "Patenciary" prowadziła wspólnie z córkami - Laurą i Matyldą, które również uwielbiają gotować.

Nowa prowadząca Ameryka Express 2 - Daria Ładocha

Z informacji, które pojawiają się w sieci, można wywnioskować, że " Ameryka Express" powróci na antenę TVN wiosną 2020 roku. Prawdopodobnie będzie to ostatnia edycja programu. Jak podaje produkcja, zostanie wyemitowanych 13 odcinków. Tym razem uczestnicy będą mierzyć się w Gwatemali i Kolumbii. Dni i godziny emisji 2. edycji "Ameryki Express" nie są jeszcze znane. Program poprowadzi Daria Ładocha. Do tej pory w roli prowadzącej mogliśmy oglądać Agnieszkę Woźniak-Starak.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Uczestnicy, którzy wezmą udział w programie "Ameryka Express" to: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Reggie Benjamin i Iwona Burnat, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Grzegorz i Rafał Collins, Grażyna Wolszczak i Filip Sikora, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Paweł Deląg i Dariusz Lipkę oraz Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński. 

Zobacz także

RadioZET.pl/KP