Zamknij

Daria Zawiałow: kim jest piosenkarka zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego?

Paweł Żurek
09.04.2019 12:00
Daria Zawiałow: kim jest piosenkarka zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego?
fot. Adam Burakowski/REPORTER

Daria Zawiałow to kolejna artystka zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego. U kontrowersyjnego showmana wokalistka opowie m.in. o swojej najnowszej płycie. Sprawdzamy kim jest Daria Zawiałow, czy wokalistka ma rodzinę, jakie płyty nagrała, a także czy prowadzi własnego Instagrama. 

Daria Zawiałow: kim jest? W jakim jest wieku? Czy ma męża i dzieci? Gdzie znaleźć jej profil na Instagramie? Sprawdzamy co wiadomo o Darii Zawiałow, piosenkarce, która została zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego. 

>> Katarzyna Warnke: kim jest polska aktorka zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego? [MĄŻ, FILMY]

Daria Zawiałow: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego [9.04.2019]?

Daria Zawiałow, po mężu Kaczmarek, to polska piosenkarka i autorka tekstów. Przygodę z muzyką zaczęła wcześnie - w wieku siedmiu lat wystąpiła w programie Od przedszkola do Opola, gdzie zaśpiewała piosenkę „Rzeka” z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. W 2009 wygrała w programie Szansa na sukces, dzięki czemu wzięła udział w koncercie „Debiuty” na Festiwalu w Opolu. Zawiałow zwyciężyła też w castingach do chórków w zespole Maryli Rodowicz. Z doświadczoną artystką koncertowała przez dwa lata.

Szersza publiczność poznała Darię Zawiałow po tym, jak ukazały się jej pierwsze solowe utwory. Za „Malinowy chruśniak” artystka zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Polskiego Radia. Teleledysk do utworu był oglądany kilkanaście milionów razy.

3 marca 2017 roku ukazał się debiutancki album Darii Zawiałow – A kysz!. Album doszedł do 7. miejsca polskiej listy sprzedaży OLiS, a piosenkarka otrzymała szansę występu na Orange Warsaw Festivalu. W 2019 roku ukazał się drugi album Darii Zawiałow – Helsinki.

>> Remigiusz Mróz: kim jest pisarz, który wystąpi u Kuby Wojewódzkiego? [WIEK, RODZINA, KSIĄŻKI, KATARZYNA BONDA]

Zagłosuj

Znasz piosenki Darii Zawiałow?

Liczba głosów:

Daria Zawiałow: mąż, życie prywatne, wiek

Daria Zawiałow ma 27 lat - urodziła się 18 sierpnia 1992 roku w Koszalinie. W 2016 roku wyszła za mąż za gitarzystę Tomasza Kaczmarka. Artystka przejęła jego nazwisko, jednak na scenie w dalszym ciągu koncertuje pod panieńskim.

ZET na Punkcie Muzyki: Daria Zawiałow o płycie „Helsinki”, inspiracjach i fascynacji fińską literaturą [WIDEO]

Instagram Darii Zawiałow

Daria Zawiałow prowadzi swój własny profil na Instagramie, gdzie zobaczymy zdjęcia z życia prywatnego wokalistki, ale także ujęcia zrobione podczas koncertów, które gra.

RadioZET.pl/PZ