Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dark, sezon 3 - kiedy premiera i czy będą nowe odcinki serialu na Netflix?

03.06.2019 11:45

Kiedy 3. sezon "Dark" i czy nowa seria w ogóle powstanie? Choć 2. sezon serialu będzie miał swoją premierę na Netflix dopiero pod koniec czerwca, to już wielu fanów szuka w sieci informacji na temat kolejnych odcinków. Sprawdzamy, co wiadomo o 3. sezonie "Dark", kiedy premiera i czy będzie kontynuacja.

Dark, sezon 3 - kiedy premiera i czy będą nowe odcinki serialu na Netflix? fot. Youtube/Netflix Polska

"Dark", 3. sezon - kiedy premiera nowych odcinków? Czy powstanie kontynuacja? Co już wiadomo o kolejnej serii serialu na Netflix? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Dark" i czy w ogóle powstanie.

"Dark", sezon 3 - czy powstanie nowa seria serialu?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy zastanawiają się, kiedy 3. sezon "Dark" i czy nowa seria w ogóle powstanie - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Wiadomo, że serial będzie kontynuowany. W nowej zapowiedzi 2. sezonu serialu, Netflix zamieścił informację, że produkcja będzie trylogią. Oznacza to, że powstanie 3. sezon "Dark", który będzie jednocześnie ostatnim.

Ciąg dalszy trylogii DARK — sezon 2. już 21 czerwca. Tylko na Netflix - czytamy w opisie zapowiedzi na YouTube.

Dark 2. sezon - premiera serialu Netflix - kiedy pierwszy odcinek? [DATA]

Zagłosuj

Oglądasz serial "The Dark"?

Kiedy 3. sezon "Dark"?

W związku z opublikowaniem informacji o trylogii, wielu fanów zaczęło szukać w sieci szczegółów na temat tego, kiedy 3. sezon serialu "Dark" na Netflix. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Oficjalna informacja na temat daty premiery 3. sezonu "Dark" nie została jeszcze opublikowana.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon można było oglądać pod koniec 2017 roku, a drugi będzie mieć swoją premierę w czerwcu 2019. Można zatem spodziewać się, że 3. sezon "Dark" pojawi się na Netflix najwcześniej na wiosnę 2020 roku. Jeśli opublikowane zostaną oficjalne informacje w tej sprawie, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW

Oceń