Zamknij

Dark, sezon 3 - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać nowe odcinki? [DATA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
01.06.2020 11:35
Dark, sezon 3 - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać nowe odcinki? [DATA]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 3. sezon "Dark" i czy nowa seria w ogóle powstanie? Informacji na temat kolejnych odcinków serialu już teraz poszukuje wiele osób, a cyklicznie pojawiają się nowe szczegóły dotyczące premiery. Sprawdzamy, co wiadomo o 3. sezonie "Dark", kiedy premiera i czy będzie kontynuacja.

"Dark", 3. sezon - kiedy premiera nowych odcinków? Czy powstanie kontynuacja? Co już wiadomo o kolejnej serii serialu na Netflix? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Dark" oraz czy w ogóle powstanie.

Dark, sezon 3: teorie, przewidywania, spoilery, przecieki - co już wiemy?

Dark 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu serialu? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy zastanawiają się, kiedy 3. sezon "Dark" i czy nowa seria w ogóle powstanie - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Wiadomo, że serial będzie kontynuowany. W nowej zapowiedzi 2. sezonu serialu, Netflix zamieścił informację, że produkcja będzie trylogią. Oznacza to, że powstanie 3. sezon "Dark", który będzie jednocześnie ostatnim.

Dark, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie czwarty sezon? [DATA]

W związku z opublikowaniem informacji o trylogii, wielu fanów zaczęło szukać w sieci szczegółów na temat tego, kiedy 3. sezon serialu "Dark" na Netflix. Przypomnijmy, że pierwszy sezon można było oglądać pod koniec 2017 roku, a drugi miał swoją premierę w czerwcu 2019. W sieci krążyło także wiele spekulacji i teorii o "Dark 3". Mówiło się, że serial pojawi się na Netflix pod koniec czerwca 2020 roku. I tak się też stanie. Nowe odcinki będzie można oglądać 27 czerwca.

Zagłosuj

Oglądasz serial "The Dark"?

Liczba głosów:

Dark, sezon 3 - gdzie oglądać nowe odcinki serialu? [NETFLIX]

Nowe odcinki 3. sezonu "Dark" będzie można oglądać niezmiennie na platformie Netflix. Jednego dnia prawdopodobnie nie pojawi się jeden, a udostępnione zostaną od razu wszystkie epizody serialu.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

RadioZET.pl/JW