Zamknij

Dark, sezon 3: teorie, przewidywania, spoilery, przecieki - co już wiemy?

09.06.2020 17:35
Dark, sezon 3: teorie, przewidywania, spoilery, przecieki - co już wiemy?
fot. Youtube / Netflix

Teorie i przecieki o "Dark", sezon 3. coraz częściej pojawiają się w sieci. Fani nie mogą doczekać się kontynuacji serii i nowych odcinków serialu na Netflix. Na forach internetowych nie brakuje spekulacji na temat nowych wątków, które mogą pojawić się w kolejnej części. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o 3. sezonie "Dark".

Dark, sezon 3. - przewidywania, spoilery, przecieki. Co już wiemy na temat kontynuacji jednej z najpopularniejszych serii na  Netflix? Sprawdzamy najciekawsze teorie fanów dotyczące 3. sezonu "Dark", a także przecieki i spoilery.

Dark: pojawiła się zapowiedź 3. sezonu serialu Netflixa i data jego premiery

Dark, 3. sezon: przewidywania, spoilery, przecieki - co już wiemy?

Pierwszy zwiastun 3. sezonu "Dark" został opublikowany we wtorek, 26 maja 2020 roku na oficjalnym kanale Netflix na Youtube, a także w mediach społecznościowych. Jak zauważyli fani, wideo pojawiło się dokładnie 33 dni przed oficjalną premierą serialu, co ma znaczenie jeśli chodzi o fabułę. Niestety zwiastun nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły, jednak możemy zauważyć nową postać, która najprawdopodobniej będzie miała kluczowe znaczenie dla ostatniej serii.

Fani od początku podejrzewali, że data premiery 3. sezonu "Dark" powinna zostać zaplanowana na koniec czerwca, ponieważ to wtedy w serialu ma nastąpić apokalipsa. Jak potwierdzili twórcy, dokładnie tak się stanie - premiera 3. sezonu "Dark" odbędzie się w sobotę, 27 czerwca 2020 roku.

Dark, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie czwarty sezon? [DATA]

Oficjalny zwiastun 3. sezonu "Dark" można obejrzeć poniżej:

Dark, sezon 3 - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać nowe odcinki? [DATA, ZWIASTUN]

Dark, sezon 3. - teorie fanów i najciekawsze scenariusze

Oprócz tradycyjnych przecieków i spoilerów "Dark", sezon 3., w sieci pojawią się również liczne teorie tworzone przez fanów. Na forach możemy przeczytać dokładną analizę wszystkich wątków z serialu i przewidywania dotyczące kolejnego sezonu. Widzowie analizują również bardzo dokładnie wszystkie wypowiedzi aktorów w wywiadach, zwiastuny, zdjęcia z planu i inne przecieki i szczegóły. 

Jednym z najważniejszych wątków, który budzi wątpliwości wśród fanów produkcji, jest postać Adama i kim on tak naprawdę jest. Wiele osób podejrzewa, że wyjaśnienie z serialu, czyli że Adam to Jonas, nie jest prawdziwe. Internauci podejrzewają, że byś może Adam to Michael. Inne teorie sugerują, że duże znaczenie ma wprowadzenie alternatywnej rzeczywistości i to ten wątek wyjaśni wiele niewiadomych.

Wiele osób wciąż czeka na rozwianie wątpliwości dotyczących m.in. Petera i jego pochodzenia, ponieważ w serialu nigdy nie został poruszony wątek jego matki, czyli ewentualnej partnerki Helgego.

Warto również przyjrzeć się postaci Marthy, która od pierwszej serii pojawia się bardzo często w kontekście mitycznej Ariadny, która pomogła Tezeuszowi wyjść z labiryntu - w tym przypadku może chodzić o Jonasa, a labiryntem ma być pętla czasu.

Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się nowe informacje na temat 3. sezonu "Dark".

Dark, sezon 3. - ile odcinków będzie w ostatnim sezonie i ile trwają? [TYTUŁY]

Światowa premiera serialu "Dark" miała miejsce 1 grudnia 2017 roku na Netfliksie. Przypomnijmy: jest to niemiecki serial fantastycznonaukowy, będący pierwszą niemieckojęzyczną produkcją platformy Netflix. Portal Rotten Tomatoes określił go mianem najlepszego serialu Netflixa.

Serial opowiada o zaginionych dzieciach, które na światło dzienne ujawniają swoje podwójne życie i nadszarpnięte relacje członków czterech rodzin, wiążąc wszystko z wydarzeniami sprzed ponad trzydziestu lat.

RadioZET.pl/KP