Zamknij

Dark, sezon 3. - ile odcinków będzie w ostatnim sezonie i ile trwają? [TYTUŁY]

26.06.2020 21:01
Dark, sezon 3. - ile odcinków będzie w ostatnim sezonie i ile trwają? [TYTUŁY]
fot. Youtube / Netflix

Wiemy już, kiedy premiera 3. sezonu "Dark". W sieci udostępniony został również pierwszy zwiastun ostatniej serii. Wielu fanów już teraz zastanawia się, ile odcinków będzie liczył 3. sezon "Dark" i jakie tytuły będą miały poszczególne epizody oraz ile będą trwać. Sprawdzamy informacje na ten temat.

Dark, 3. sezon - ile odcinków będzie liczył nowy sezon, jakie tytuły i kiedy premiera? Sprawdzamy, co już wiadomo o kontynuacji jednego z najpopularniejszych seriali na Netflix oraz ile będą trwały poszczególne epizody w 3. sezonie "Dark".

Dark, sezon 3 - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać nowe odcinki? [DATA, ZWIASTUN]

Dark, 3. sezon - ile odcinków liczy nowy sezon? [TYTUŁY]

Kolejna część serialu jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. W związku z tym wielu fanów szuka odpowiedzi na pytanie, ile odcinków będzie liczył 3. sezon "Dark". Niestety, jak na razie nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji na ten temat. Możemy jednak podejrzewać, że podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, również 3. sezon "Dark" będzie liczył około 8 odcinków. Do sieci wyciekają jedynie pierwsze nieoficjalne informacje, które jak na razie nie są potwierdzone. Wszystkie szczegóły poznamy najprawdopodobniej dopiero w dniu premiery, czyli w sobotę, 27 czerwca 2020 roku.

Poniżej prezentujemy listę tytułów odcinków z 3. sezonu "Dark", które zostały udostępnione nieoficjalnie na forach.

  1. Deja-vu
  2. The Survivors (z ang. Ocaleni; Ci, którzy przeżyli)
  3. Adam and Eve (z ang. Adam i Ewa)
  4. The Origin (z ang. Początek)
  5. Life and Death (z ang. Życie i Śmierć)
  6. Light and Darkness (z ang. Światło i Mrok)
  7. In Between (z ang. Pośrodku)
  8. Paradise (z ang. Raj)

Poszczególne epizody we wszystkich sezonach trwają zazwyczaj około 50-60 minut. Najprawdopodobniej również w 3. sezonie "Dark" długość odcinków będzie podobna.

Dark, sezon 3: teorie, przewidywania, spoilery, przecieki - co już wiemy?

Kiedy premiera nowych odcinków "Dark" 3. sezon i czy będą udostępnione wszystkie na raz?

Poprzednie sezony serialu były udostępniane na Netflix od razu w całości. Oznacza to, że prawdopodobnie także cały 3. sezon "Dark" na Netflix pojawi się na platformie w jednym dniu.

Dark, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie czwarty sezon? [DATA]

Przypominamy, że premiera 3. sezonu "Dark" ma nastąpić w sobotę, 27 czerwca 2020 roku o godzinie 9.00. Z komentarzy w sieci wynika, że niewątpliwie wszyscy fani serialu nie mogą doczekać się, aby poznać dalsze losy bohaterów serii, szczególnie, że będzie to już ostatni sezon. Poniżej zamieszczamy również pierwszy oficjalny zwiastun najnowszej serii.

Światowa premiera serialu "Dark" miała miejsce 1 grudnia 2017 roku na Netfliksie. Przypomnijmy: jest to niemiecki serial fantastycznonaukowy, będący pierwszą niemieckojęzyczną produkcją platformy Netflix. Portal Rotten Tomatoes określił go mianem  najlepszego serialu Netflixa.

Serial opowiada o zaginionych dzieciach, które na światło dzienne ujawniają swoje podwójne życie i nadszarpnięte relacje członków czterech rodzin, wiążąc wszystko z wydarzeniami sprzed ponad trzydziestu lat.

RadioZET.pl/KP