Zamknij

Dark, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie czwarty sezon? [DATA]

Jolanta Waligóra
01.06.2020 11:32
Dark, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie czwarty sezon? [DATA]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 4. sezon "Dark" i czy będzie? Temat ten poruszany jest szczególnie przez wszystkich fanów serialu, którzy już teraz zastanawiają się, czy produkcja będzie kontynuowana i czy powstaną nowe odcinki. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 4. sezon "Dark" i czy powstanie czwarty sezon serialu, można znaleźć poniżej.

"Dark", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix? Czy w ogóle powstanie czwarty sezon produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Dark" i czy będzie nowa seria serialu.

Dark, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie czwarty sezon? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 4. sezon "Dark" i czy w ogóle powstaną nowe odcinki serialu, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu niemiecka produkcja cieszy się ogromną popularnością i już od pierwszego odcinka zyskała sobie grono wiernych fanów.

Dla wszystkich, którzy liczyli na kontynuację serialu, nie mamy dobrych wiadomości - wiadomo już, że 4. sezon "Dark" nie powstanie.

Dark, sezon 4 nie powstanie - kiedy oglądać ostatni sezon serialu?

W zapowiedzi 2. sezonu serialu, Netflix zamieścił informację, że produkcja będzie trylogią. Oznacza to, że powstanie 3. sezon "Dark", który będzie jednocześnie ostatnim.

Dark, sezon 3 - kiedy premiera serialu i gdzie oglądać nowe odcinki? [DATA, ZWIASTUN]

W związku z opublikowaniem informacji o trylogii, wielu fanów zaczęło szukać w sieci szczegółów na temat tego, kiedy ostatni sezon serialu "Dark" na Netflix. Przypomnijmy, że pierwszy sezon można było oglądać pod koniec 2017 roku, a drugi miał swoją premierę w czerwcu 2019. W sieci krążyło także wiele spekulacji i teorii o "Dark 3". Mówiło się, że serial pojawi się na Netflix pod koniec czerwca 2020 roku. I tak się też stanie. Nowe odcinki będzie można oglądać 27 czerwca. 

Dark, sezon 3: teorie, przewidywania, spoilery, przecieki - co już wiemy? 

RadioZET.pl/JW