Zamknij

Dawid Podsiadło - czy będą dodatkowe bilety na koncerty "Leśna Muzyka"? [DRUGA PULA]

Jolanta Waligóra
04.10.2019 14:46
Dawid Podsiadło - czy będą dodatkowe bilety na koncerty "Leśna Muzyka"? [DRUGA PULA]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na koncerty "Leśna Muzyka" Dawida Podsiadły trafiły do ogólnej sprzedaży 4 października i rozeszły się w błyskawicznym tempie. Nie wszyscy jednak fani artysty zdążyli zaopatrzyć się w upragnione wejściówki. Czy będą dodatkowe bilety na koncerty "Leśna Muzyka"? Sprawdzamy, co wiadomo o drugiej puli.

Trasa "Leśna Muzyka" - Dawid Podsiadło: czy będą dodatkowe bilety? Czy na trasie koncertowej polskiego artysty pojawią się kolejne miasta? Czy będzie można jeszcze kupić wejściówki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, czy będzie druga pula biletów na koncerty "Leśna Muzyka" Podsiadły.

Leśna Muzyka - czy będą dodatkowe bilety na koncerty Dawida Podsiadły? [DRUGA PULA]

Czy będą dodatkowe bilety na koncerty "Leśna Muzyka" Dawida Podsiadły? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów jednego z najpopularniejszych polskich artystów. Wejściówki na długo wyczekiwane koncerty, które odbędą się w ramach trasy koncertowej "Leśna Muzyka" trafiły do sprzedaży ogólnej w piątek 4 października o godzinie 11:00 i rozeszły się w błyskawicznym tempie. 

Wow. Znowu pobiliście wszystkie możliwe rekordy i ponad 30 tys. biletów trafiło do Was dosłownie w ciągu minut czy nawet sekund - czytamy na oficjalnym profilu muzyka na Facebooku.

Niestety nie wszystkim fanom artysty udało się "upolować" bilety na koncerty "Leśna Muzyka". W związku z tym wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, czy przewidziana jest druga pula biletów albo dodanie kolejnych miast i dat koncertów do nadchodzącej trasy. Niestety dla wszystkich osób, które liczyły na drugą pulę biletów na koncerty Podsiadły "Leśna Muzyka" nie mamy dobrych wiadomości - nieprzewidziane jest dołożenie dodatkowych wejściówek. 

Dawid Podsiadło - czy będą dodatkowe bilety na koncerty "Leśna Muzyka"?

Nie wszystko jednak stracone. Po błyskawicznej sprzedaży biletów, Dawid Podsiadło postanowił wypowiedzieć się na temat dodatkowych biletów na koncerty "Leśna Muzyka". W poście muzyka zamieszczonym w jego mediach społecznościowych czytamy:

Mam nadzieje, a nawet pewność, że będziemy mieli jeszcze nie jedną okazję do spotkań koncertowych także z tymi, którzy tym razem nie mieli szczęścia i nie zdobyli biletów. Leśna Muzyka z założenia ma być kameralna, ale obiecuje że koncertów w przyszłym roku będzie więcej - planujemy kolejne trasy, mamy kolejne pomysły. Damy Wam znać i z radością Was ugościmy najlepiej jak umiemy. Pamiętajcie tylko żeby nie kupować biletów od oszustów i ludzi złych do szpiku kości. Dużo dostajemy wiadomości o tym że ktoś dał się oszukać - naprawdę nie warto ryzykować. Bilety na nasze koncerty kupujcie na stronie ebilet, bo tam są na pewno nasze i sprawdzone. A w innych miejscach niestety może być bardzo różnie.

Prawdopodobnie informacje dotyczące kolejnych koncertów Dawida Podsiadły zostaną ogłoszone już niebawem.

RadioZET.pl/JW