Zamknij

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - DODATKOWE BILETY. Kiedy w sprzedaży i ile kosztują? [CENY]

Jolanta Waligóra
01.07.2019 12:54
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - BILETY: kiedy w sprzedaży i ile kosztują? [CENY]
fot. Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS, PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na koncert Dawida Posiadło i Taco Hemingwaya szczególnie interesują wszystkich fanów artystów. Mamy dobrą wiadomość - pojawiły się już oficjalne informacje na temat wejściówek. Sprawdzamy, co już wiadomo o biletach na koncert Posiadło i Taco Hemingwaya i ich cenach.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - BILETY na koncert: od kiedy będą w sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Ile będą kosztować? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o biletach na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło i sprawdzamy, co już wiadomo o ich cenach.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - BILETY: kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

AKTUALIZACJA 1.07 - Wszyscy, którzy nie zdążyli kupić biletów na koncert na PGE Narodowym będą mieli dodatkową, ostatnią szansę żeby to zrobić. Bilety trafią do sprzedaży w środę, 3 lipca, o godzinie 12:00 na stronie  ebilet.pl.

Informacje na temat biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya są najbardziej wyczekiwane przez wszystkich fanów artystów. Nic dziwnego - w końcu na takie wydarzenie muzyczne, które zostało ogłoszone w poniedziałek 6 maja, od dawna czekało wiele osób. Bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya mają trafić do sprzedaży otwartej w piątek, 17 maja o godzinie 12:00. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne, a maksymalna liczba wejściówek dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Z kolei przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya dla klientów Allegro Smart rozpoczęła się w środę, 15 maja. W tym wypadku maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Przedsprzedaż wejściówek dla pozostałych klientów Allegro natomiast rozpocznie się 16 maja.

Wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Bilety na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło będzie można zakupić za pośrednictwem strony  eBilet.

Bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya - CENA. Ile kosztują?

W związku z wystartowaniem przedsprzedaży, pojawiły się informacje o cenach biletów na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Kwota, którą trzeba zapłacić za wejściówkę, oscyluje w granicach od 49 zł za miejsce na trybunie do nawet 399 zł za trybunę VIP. Ceny biletów na muzyczne wydarzenie przedstawiają się następująco:

  • Trybuna kat. 6 - 49 zł
  • Trybuna kat. 5 - 79 zł
  • Trybuna kat. 4 - 99 zł
  • Trybuna kat. 3 - 119 zł
  • Trybuna kat. 2 - 139 zł
  • Płyta - 149 zł
  • Early Entrance - 239 zł
  • Trybuna kat. 1 - 179 zł
  • Trybuna Premium - 249 zł
  • Trybuna VIP - 399 zł

Dzieli ich niewielka różnica wieku i pozornie, gatunki muzyczne, w obrębie których się poruszają, ale na pewno łączy uznanie fanów, krytyków i ogrom nagród.Obydwaj są bezsprzecznie najpopularniejszymi Artystami w Polsce. Wyprzedają największe trasy, biją rekordy popularności w serwisach streamingowych i sprzedaży płyt. Podobno pierwszy jest fanem drugiego, a drugi pierwszego. Teraz Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią obok siebie na wyjątkowym wydarzeniu i będą to ich jedyne koncerty w tym roku - czytamy na portalu eBilet.pl

RadioZET.pl/JW