Zamknij

Dawid Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu 2020 - BILETY, daty i miejsca koncertów [CENA BILETÓW]

Jolanta Waligóra
17.12.2019 10:43
Dawid Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu 2020 - BILETY, daty i miejsca koncertów [CENA BILETÓW]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na koncerty Dawida Podsiadły w Gdańsku i Wrocławiu w 2020 to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów polskiego artysty. Choć muzyczne wydarzenia odbędą się dopiero w czerwcu, to wejściówki trafią do sprzedaży jeszcze pod koniec 2019 roku. Przedstawiamy szczegółowe informacje o miejscach i terminach oraz sprawdzamy ceny biletów na koncerty Podsiadły w Gdańsku i Wrocławiu 2020.

Koncerty Dawida Podsiadły w Gdańsku i Wrocławiu 2020 - BILETY: cena. Ile kosztują wejściówki na muzyczne wydarzenie, kiedy i gdzie trafią do sprzedaży? Kiedy odbędą się koncerty i gdzie będą mieć miejsce? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o biletach na Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu w 2020 roku i ich cenach.

Bilety na Podsiadło w Gdańsku i Wrocławiu 2020 - CENA. Kiedy i gdzie kupić?

Bilety na koncerty Dawida Podsiadły w Gdańsku i Wrocławiu w 2020 roku trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 20 grudnia na stronie eBilet.pl. Dokładnie o godzinie 11:00 wystartuje sprzedaż wejściówek na koncert w Gdańsku, a o 12:00 na muzyczne wydarzenie we Wrocławiu. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 4 sztuki.

Z kolei przedsprzedaż biletów na koncerty Podsiadły w Gdańsku i Wrocławiu 2020 dla użytkowników Allegro Smart rusza w czwartek, 19 grudnia, o godzinie 11:00 i będzie dostępna pod następującym linkiem: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 2 sztuki.

Ceny biletów na koncerty Podsiadły we Wrocławiu i Gdańsku 2020 nie zostały jeszcze ujawnione. Prawdopodobnie informacja na ten temat pojawi się dopiero w dniu wystartowania przedsprzedaży. 

Warto dodać, że bilety na koncerty Dawida Podsiadły są imienne. Jak informuje portal eBilet.pl, oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Dawid Podsiadło ogłasza koncerty na stadionach. Wystąpi w Gdańsku i Wrocławiu 

Dawid Podsiadło we Wrocławiu i Gdańsku 2020 - kiedy i gdzie koncerty? [DATA, MIEJSCE]

Koncert Dawida Podsiały w Gdańsku w 2020 roku odbędzie się w sobotę, 13 czerwca. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce na Stadionie Energa Gdańsk. 

Dawid Podsiadło w 2009 roku. Tak zaczynał swoją wielką karierę [WIDEO]

Koncert Podsiadły we Wrocławiu 2020 natomiast odbędzie się tydzień później, a dokładniej w sobotę, 20 czerwca. Występ artysty będzie mieć miejsce na Stadionie Wrocław.

Dawid Podsiadło ogłasza dwa stadionowe koncerty w przyszłym roku. W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony fanów, artysta postanowił zorganizować dwa dodatkowe koncerty, zaplanowane na czerwiec przyszłego roku, zapowiadając jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad nowym albumem.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Dawida Podsiadły?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/eBilet.pl/JW