Zamknij

Dawid z Rolnik Szuka Żony 7 - kim jest uczestnik programu TVP? [WIEK]

14.09.2020 12:06
Dawid z Rolnik Szuka Żony 7 - kim jest uczestnik programu TVP? [WIEK]
fot. Mat.prasowe TVP

Dawid to jeden z uczestników siódmej edycji programu TVP "Rolnik Szuka Żony". Prowadzi gospodarstwo, a jego wielką pasją są nowinki technologiczne. Co warto wiedzieć o bohaterze show? Szczegółowe informacje na temat wieku Dawida z "Rolnik Szuka Żony 7", wzrostu, Instagrama i nie tylko, zamieszczamy poniżej.

Kim jest Dawid z "Rolnik Szuka Żony 7"? Wiek, wzrost, rodzina, skąd pochodzi, nazwisko, Instagram, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat bohatera nowej edycji programu TVP, można znaleźć w tym artykule.

Dawid z Rolnik Szuka Żony 7 - ile ma lat i skąd pochodzi?

Dawid z "Rolnik Szuka Żony" to uczestnik nowej, siódmej już edycji programu TVP. Bohater show ma 29 lat i około 176 cm wzrostu. Mężczyzna mieszka oraz pracuje w województwie wielkopolskim, gdzie prowadzi gospodarstwo wspólnie z rodzicami. Wielką pasją Dawida są nowinki technologiczne. Cały czas stara się modernizować gospodarstwo i jest naprawdę dumny z bycia rolnikiem.

Instagram Dawida z "Rolnik Szuka Żony 7" nie jest znany. Nie zostało także ujawnione nazwisko uczestnika programu.

Rolnik szuka żony 7 - POWTÓRKI: kiedy, gdzie oglądać w TV i online?

Kim jest Dawid, uczestnik Rolnik Szuka Żony 7?

Uczestnik programu "Rolnik Szuka Żony 7" Dawid jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam. 

Kiedyś wierzył, że znalazł już kobietę swojego życia. Zawód, którego wtedy doświadczył był dla niego bardzo bolesny i sprawił, że na długo nie mógł otworzyć się na nowe znajomości. Teraz Dawid chce definitywnie zamknąć tamten rozdział i poznać kogoś, kto go pokocha i nigdy nie zawiedzie. Jej wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ważne jest natomiast, by miała poczucie humoru, była osobą otwartą, energiczną i kochała tańczyć – tak jak on J. Dawid pochodzi z rodziny katolickiej, dlatego bardzo zależy mu, aby ze swoją wybranką mógł wziąć ślub kościelny. 

Rolnik szuka żony 7, odcinek 1. Co się wydarzyło? Kandydaci mają już swoje typy

RadioZET.pl/mat.prasowe TVP